Buc: Trenčín hral výborne

VIDEO: Belasí však vojakov v tretej tretine sfúkli ako sviečku

Belasí však vojakov v tretej tretine sfúkli ako sviečku.

V prvom štvrťfinálovom zápase uzavrel útočník Dávid Buc skóre gólom do prázdnej brány, v druhom dueli zasa v tretej tretine otvoril gólový účet a naštartoval belasý uragán. Hoci Slovan zvládol obe stretnutia, víťazstvá sa nerodili ľahko. „Môj gól nám pomohol nakopnúť sa, predchádzala mu chyba Trenčína pri striedaní, ale Dukla hrala dnes skutočne vynikajúco, dve tretiny nás nepustili k ničomu. Po mojom góle nám pomohlo trestné strieľanie, ktoré Jano Lipiansky rutinérsky premenil, takže sme radi,“ žiaril spokojnosťou Dávid. Belasých čaká dvojdňová pauza, počas ktorej sa chcú čo najlepšie pripraviť na dvojzápas v Trenčíne. Dôležitá bude najmä poriadna regenerácia: „Tieto dva zápasy nás stáli veľa síl, musíme sa zregenerovať, aby sme do Trenčína prišli plní síl. Dúfam, že nás prídu v čo najväčšom počte podporiť aj naši fanúšikovia.“