Bronzový mečbal pre juniorov

Bronzový mečbal pre juniorov. O svojej výhre môžu rozhodnúť už v piatok na domácom ľade.

Juniori HC SLOVAN Bratislava si druhou výhrou nad kamzíkmi vybojovali mečbal. Po prvej dvadsať minútovke bolo všetko otvorené, ani jeden tím nespravil výraznejší krok k vytúženej výhre. Pomyselnú misku váh na svoju stranu naklonili prvý gólom v presilovke Popradčania. Do konca strednej časti viedli 2:0. Našim chalanom sa podarilo znížiť v tretej tretine v presilovej hre. Krátko nato opäť Poprad zvýšil svoj náskok o dva góly. A potom prišiel gólový uragán mladých Slovanistov, ktorí 5 gólmi v rade obrátili celý zápas vo svoj prospech.O bronzovej medaile môže rozhodnúť v piatok na domácom ľade. Príďte našich juniorov povzbudiť svojimi hlasivkami aj Vy a dopriať im piatu medailu v rade.HK ŠKP Poprad – HC SLOVAN Bratislava 3:6 (0:0, 2:0, 1:6)Góly: 1:0 Vašaš (Leško, Szücs) v presilovej hre, 2:0 Olejník (Bednarčík), 2:1 Kratochvíla (Okoličány, Fereta) v presilovej hre, 3:1 Mihalko (Danielčak, Vašaš), 3:2 Urbánek (Boldižár, Liška) v presilovej hre, 3:4 Vidovič (Kuzmín, Baranov) v oslabení, 3:5 Ševčík, 3:6 Okoličány (Kratochvíla)Súpiska: Vojvoda – Šimonič, Bílik, Liška, Fereta, Okoličány – Jaško, Kuzmín, Bobál, Vidovič, Puš – Urbánek, Boldižár, Vitek, Demo, Stacho – Vavrušek, Kratochvíla, Ševčík, Jakab, Baranov