Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Brustovi prešiel puk popod bránu

0 0

Tucet zápasov do konca základnej časti KHL a sme na ôsmej priečke zaručujúcej play off. Žiadny veľký náskok na deviaty tím tam však nie je. Musíme zbierať bod po bode, a potom by to mohlo prísť do dobrého konca.

$article->fk_main_image->title

V týchto intenciách sa odohrávala debata s hráčmi po zápase s Jokeritom. Je to skvelé, že sme tam, ale nič to neznamená. Ešte stále nie je koniec. Avšak výkony, aké naši hráči predvádzajú, nás oprávňujú k optimizmu, ktorý nás teraz premáha. To všetko je podporené vynikajúcimi výkonmi Barryho Brusta, ktorého meno znelo z tribún jednoznačne najčastejšie. "Je to úžasné a emocionlne, ak vás takto povzbudzujú vaši fanúšikovia. Veľmi si to vážim. Povzbudzuje ma to, aby som bol ešte lepší. Je to skvelá motivácia," ďakoval fanúšikom populárny Barry. Ten dvíha divákov zo sedadiel nielen výbornými zákrokmi, ale aj výletmi za bránu, či impulzívnou reakciou pri otĺkaní od útočníkov súpera. Aj so Žolíkmi si to nebojácne vysvetľoval ručne-stručne.

Istá situácia 7 minút pred koncom zápasu takisto pobavila. Útočník hostí spoza našej brány nahadzoval puk pred Brusta, ten neúmyselne podvihol konštrukciu celej bránky a puk tak prešiel bokom bránky cez celé bránkovisko smerom k našej striedačke. Ako videl túto situáciu Barry, to si môžete vypočuť v našom rozhovore.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem