Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Brust vygumoval Torpedo

0 0

Za výkon proti Torpedu si vyslúžil jednotku celý tím HC Slovan Bratislava, ale brankár belasých predsa len nad všetkými vyčnieval. A k jednotke si mohol pridať aj hviezdičku.

$article->fk_main_image->title

V zápase proti Nižnému Novgorodu hrali belasí skutočne obetavo, obrancom pomáhali aj útočníci, hráči sa hádzali do striel, zblokovali množstvo pukov. Čo prešlo na bránku, zlikvidoval s pokojom chytajúci Barry Brust. A keď už ani on nedokázal puk zachytiť, pomohla dobre postavená bránková konštrukcia. Kanadský gólman sa tak právom stal najlepším hráčom zápasu a pripísal si ďalšie čisté konto.

"Všetci sme odviedli skvelú prácu, najmä čo sa týka taktiky. Podarilo sa nám streliť góly a ich šance sa nám darilo eliminovať. Pomohlo mi aj to, že tu mám rodičov, je vždy pekné, keď môžem hrať pred nimi. Dúfam, že po tomto stretnutí sa budú poriadne usmievať," vyjadril sa v mixzóne hrdina stretnutia.

Barry strávil celé sviatky s rodinou, ale nevyvaľoval sa na gauči pred televízorom: "Veľa sme cestovali, boli sme vo Viedni aj v Prahe. Štedrý deň sme strávili v Bratislave a užívali si vzájomnú prítomnosť."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem