Višňovský i Tičar v zostave!

Ďalším superom hokejistov HC SLOVAN bude dnes o 19:00 Dinamo Minsk.

Hokejistom HC SLOVAN Bratislava bude v dnešnom domácom zápase k dispozícii opäť Ľubomír Višňovský. Tridsaťdeväťročný obranca nastúpi v prvej obrannej dvojici s Tomášom Starostom. Ľahšie zraneného Michala Sersena nahradí vedľa Cama Barkera Ivan Švarný. V tretej obrane figuruje dvojica robustných bekov – Juraj Valach, Vladimír Mihalik. Siedmym obrancom je Lukáš Kozák.Do zostavy Slovana sa po jednozápasovej pauze zavinenej trestom vracia Rok Tičar, jeho partnermi  v prvom útoku sú Žiga Jeglič a Ladislav Nagy. V druhom útoku sa predstaví Milan Bartovič, Tomáš Surový a Francis Paré. Marek Viedenský bude hrať medzi Lukášom Kašparom a Michehom Miklíkom. Vo štvrtej formácii je písané trio Pavol Skalický, Patrik Lušňák, Dávid Skokan.V bránkovisku zostane Michael Garnett, ktorý svojimi skvelými výkonmi výrazne prispel k dvom víťazstvám na poslednom tripe. Predpokladaná zostava:
B: Garnett (Brust)
O: Višňovský, Starosta – Barker, Švarný – Valach, Mihalik – Kozák
Ú: Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový, Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, SkokanSprievodné aktivity počas zápasu:
1. prestávka – súťaž Sumo na ľade
2. prestávka – súťaž Fotolab Bungee Run