Brno v bratislavskej odvete úspešnejšie

HC SLOVAN Bratislava podľahol Komete Brno na vlastnom ľade 1:5.

HC SLOVAN Bratislava - Kometa Brno  1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Góly: 40. Červený - 14. a 21. Müller, 7. Horký, 8. Süss, 52. KöhlerHC SLOVAN: Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Schaus, Červený, Rau, Řepík – Sersen, Bačík, Liška, Sukeľ, Lamper – Meszároš, Grman, Lunter, Hrnka, Buc – Švarný, Sloboda, Baranov, Hedera
HC Kometa Brno: Vejmelka – Barinka, O. Němec, Gulaši, Furch, Malec, Bartejs, Kowalczyk – Zaťovič, Holík, Mueller – Horký, Hruška, Nahodil – Dočekal, Čermák (C), Köhler – Süss, Střondala, Novák.Hokejisti HC Slovan Bratislava neuspeli v prípravnom stretnutí proti českému tímu Kometa Brno, ktorému podľahli 1:5. Jediný gól "belasých" strelil na konci druhej tretiny v oslabení český útočník Rudolf Červený. Slovanisti nezachytili úvod zápasu, keď v prvej tretine inkasovali celkom trikrát. Po štvrtom zásahu vystriedal v bráne Jakuba Štěpánka, jeho kolega Marek Čiliak, ktorý zlikvidoval ešte niekoľko príležitostí hostí. V presilovej hre sa napokon presadil za Slovan Rudolf Červený. Bodku za zápasom dal Bedřich Köhler.