Boychukova bodová explózia: Tri zápasy, bilancia 5 + 2!

Kanadskému útočníkovi hokej v Bratislave evidentne chutí.

Hráčom zápasu v dueli proti Amuru Chabarovsk sa stal Zach Boychuk. Kanadský útočník streli dva góly a pridal jednu asistenciu, v posledných troch zápasoch dosiahol 5 presných zásahov, pridal dve asistencie a v 14 stretnutiach v drese HC Slovan Bratislava získal 17 bodov!"Hráme teraz omnoho lepšie, máme šancu vyhrať v každom stretnutí, musíme v tom pokračovať. Keď sa dostaneme do vedenia, mali by sme ho udržať. Či som rozmýšľal o hetriku? Vždy myslíte na to, že chcete dať ďalší gól. Dnes som skúsil niekoľko striel, ktoré by som si inokedy nedovolil, ale dôležitejšie je víťazstvo, než môj hetrik," prezradil v mixzóne.Po príchode Martina Réwaya do Slovana a jeho zaradení k Boychukovi a Genowayovi, vznikol veľmi silný útok, ktorému sa darí rozhodovať zápasy: "Chémia medzi nami funguje, hráme sebavedomo. Ostatné lajny hrajú tiež veľmi dobre, takže všetci cítime tú energiu. Bude ťažké dohnať bodovú stratu na play off, ale nie je to nereálne. Chce to šnúru piatich či šiestich výhier a naši najbližší súperi sú podľa mňa hrateľní."