Bolo to lepšie, ale nebol to revanš za Ladu

V domácom zápase s AK Bars Kazaň veľa gólov nepadlo, belasí sa museli uspokojiť s bodom.

Po domácom výbuchu s Ladou Togliatti odohrali hráči HC Slovan Bratislava úplne iný zápas so silným AK Bars Kazaň. V riadnom hracom čase padol iba jeden gól na každej strane a o extra bude nakoniec rozhodovali samostatné nájazdy. V nich tentoraz Slovan úspešný nebol a získal iba jeden bod."Je to škoda, mohli sme mať aspoň o ten jeden bodík navyše. Ale pri nájazdoch už je to vždy lotéria. Bohužiaľ, dnes nám to nevyšlo, musíme ísť ďalej. Minulý zápas sme nehrali úplne ideálne, čo sa týkalo hry dozadu. Niečo sme si k tomu aj povedali a proti Kazani už to bolo o dosť lepšie. Len škoda, že sme nedali o gól viac," zhodnotil stretnutie Michal Sersen.Belasí sa teda aspoň čiastočne výkonom rehabilitovali pred fanúšikmi za nevydarený zápas s Ladou: "Nepovedal by som, že to bol revanš za Togliatti, my chceme uspieť v každom zápase a tak isto sme chceli aj v tomto. Škoda, že to nevyšlo."