Boli jednoducho lepší ...

Belasí nestačili na druhý najlepší tím KHL.

Prvý zápas v roku 2018 hráčom HC Slovan Bratislava nevyšiel, s veľkým favoritom CSKA Moskva prehrali 0:3. Armádny klub z hlavného mesta Ruskej federácie síce nepredviedol oslnivý výkon, ale "červenoarmejci" dokázali vždy udrieť v pravej chvíli a belasí svoje šance nepremenili.Druhý zápas v belasom drese odohrala nová akvizícia bratislavského tímu Ryan Garbutt. Po stretnutí bol kanadský útočník sklamaný, pretože okrem nepriaznivého výsledku musel prehltnúť aj horkú pilulku v podobe desaťminútového osobného trestu za nešportové správanie."Boli jednoducho lepší. Mali lepší štart do zápasu a potom si to už ustrážili. Verdikty rozhodcov nechcem komentovať, zatiaľ som odohral za Slovan iba dva duely a nemám k tomu čo povedať. Snáď ďalší zápas bude úspešnejší," vyjadril sa rodák z Winnipegu.