Bola to divočina, ale máme tri body

Proti nepopulárnemu Severstaľu to nakoniec vyšlo, aj keď to bola poriadna prestrelka.

Skvelý výkon proti CSKA chceli hráči Slovana potvrdiť trojbodovým ziskom v ďalšom domácom zápase. Lenže proti Čerepovcu sa im tradične nedarí, veď z doterajších šiestich duelov vyhrali nad týmto súperom iba raz. V siedmom vzájomnom stretnutí sa im podarilo Severstaľ poraziť druhýkrát, ale bola to poriadna prestrelka."Hralo sa hore dole, divákom sa to muselo páčiť. No mali by sme si dávať väčší pozor, pretože sme dostali dosť veľa zbytočných gólov, súperovi sme umožnili veľa prečíslení a to sa nám nemusí vždy vyplatiť. Chvalabohu, máme tri body a to sa počíta," odfúkol si po zápase Michal Sersen.Belasých teraz čaká dvojzápasový trip, keď sa predstavia na klziskách rovnakých súperov, s ktorými odohrali posledné dva duely na domácom ľade: "Hráme síce proti rovnakým tímom, ale budú to úplne iné zápasy. Budeme hrať vonku a začína sa od 0:0. Hru musíme ešte viac zjednodušiť a opierať sa o tímový výkon. A hlavne musíme odstrániť zbytočné chyby, po ktorých dostávame góly."