Bojkot vianočného kapra

Marek Viedenský ryby neobľubuje, na Vianoce bude mať vyprážaný rezeň.

Presne pred rokom odohrali hráči HC Slovan Bratislava zápas rovno na Štedrý deň. V tejto sezóne im bol rozpis KHL milostivý a po stretnutí s Minskom odohrajú ďalší zápas až na Štefana, teda 26. decembra. "Minulý rok som bol po šiestich rokoch prvý raz doma na Vianoce, teraz to bude druhý rok po sebe, takže som veľmi rád. Sviatky strávime s najväčšou pravdepodobnosťou v Bratislave s priateľkou. Stromček sme ozdobili v predstihu, darčeky sú nakúpené, takže na Vianoce sme prichystaní," hlásil po dueli s Minskom Marek Viedenský.Útočník belasých však určite oželie tradičného vianočného kapra: "Pravdepodobne bude vyprážaný rezeň, alebo niečo podobné. Nie som totiž milovníkom rýb. Ale nechám sa prekvapiť, čo priateľka navarí."