Boj o play off pokračuje: Chce to „urvať“ ďalších 9 bodov!

Belasí sťahujú bodovú stratu na pozíciu zaručujúcu postup do vyraďovacej časti.

Zápas s Admiralom Vladivostok bol vyrovnaný, no hráči HC Slovan Bratislava nakoniec mohli odchádzať z ľadu spokojní. Gól 38 sekúnd pred koncom znamenal ďalšie tri body pre belasých a posun na 10. priečku v Západnej konferencii."Bol to zápas rozdielnych tretín. V prvej to bolo vyrovnané, mali sme aj šťastie, že sme dali gól a nijaký nedostali. V druhej bol súper jasne lepší, tam sme prestali hrať. V tretej sme boli podľa mňa aktívnejší my a víťazstvu sme išli naproti. A nakoniec sa k nám šťastie priklonilo," rozhovoril sa v kabíne Václav Nedorost.Belasí tak získali ďalšie mimoriadne dôležité body: "Soči prehralo, Spartak prehral, Podoľsk prehral. Takže toto víťazstvo sme potrebovali ako soľ. Už sa na tú tabuľku pozerá lepšie. Zo série domácich zápasov sme vyhrali päť zo siedmych stretnutí. Z 21 bodov sme získali 15 a to nie je vôbec zlé. Čakajú nás ďalšie tri duely doma, a keby sme ešte 9 bodov ´urvali´, tak by to bolo super!"