Bohunický s vyskočeným ramenom!

VIDEO: Proti Zvolenu by však mal nastúpiť.

Proti Zvolenu by však robustný útočník mal nastúpiť.

Zdravotné problémy sa hokejistov Slovana držia v tejto sezóne ako kliešť. Po zápase s reprezentačnou 20-tkou sa im nevyhol ani obranca Lukáš Bohunický, ktorému trvalo dosť dlho, kým sa dostal zo šatne. "Opäť mi vyskočilo rameno, ale nemalo by to byť nič vážne. S ramenami mám problémy už dlho, bohužiaľ, ťahá sa to so mnou," povzdychol si. Tešiť ho mohlo aspoň to, že po dlhšom čase strelil gól: "Samozrejme, gól potešil, ale ešte viac, že sme vyhrali a dali viac gólov." Napriek nepríjemnosti s ramenom by Lukáš mal nastúpiť na najbližší zápas, ten odohrajú belasí dnes doma proti nepríjemnému Zvolenu. Čo musia slovanisti urobiť, aby odchádzali z ľadu s troma bodmi? "V prvom rade musíme dodržiavať taktiku, hrať jednoducho a čo najviac sa pohybovať v ich pásme. A najmä premieňať šance!" načrtol plán pred dnešným duelom.