Body nepočítame, stále sa musíme pozerať na seba

Kapitán belasých nebol po stretnutí s Dynamom spokojný, Slovan si nemôže dovoliť taký počet vylúčených.

Záverečná tretina duelu s Dynamom Moskva belasým nevyšla. Inkasovali až tri góly a dobre rozohraný zápas nakoniec prehrali. Kapitán Slovana Tomáš Surový neskrýval v kabíne sklamanie: "Mali sme veľa vylúčených a potom sa hrá ťažko. Toho sa musíme vyvarovať, aby sa to nestávalo. Do konca sezóny nám nezostáva veľa zápasov, no dúfam, že na konci tejto kvázi minisérie sa budeme tešiť a zostaneme na ôsmom mieste."Pred dlhou sériou stretnutí na súperových klziskách čaká na belasých mimoriadne dôležitý domáci súboj s Medveščakom Záhreb. Chorvátsky tím dýcha Slovanu na krk a je jeho priamym konkurentom v boji o play off. "Na tabuľku sa vôbec nepozeráme, body nerátame. Snažíme sa uhrať to svoje a pred zápasom s Dynamom sme mali všetko vo vlastných rukách. Teraz neviem, ako sa to vyvinulo, ale aj tak sa musíme stále pozerať na seba," povedal kapitán belasých.