Bodov zadarmo sme už rozdali dosť!

VIDEO: Jano Lipiansky sa už cíti dobre a v piatok by mal proti Skalici hrať.

Jano Lipiansky sa už cíti dobre a v piatok by mal proti Skalici hrať.

Na zápas v Žiline, ktorý síce Slovan vyhral hladko 5:1, určite nebude v dobrom spomínať útočník Ján Lipiansky. Po zrážke so súperom utrpel otras mozgu a niekoľko stretnutí musel pauzovať. „Už som v plnom tréningu, cítim sa dobre, takže v piatok by som chcel nastúpiť,“ informoval nás po dnešnom tréningu. V piatok privítajú belasí na svojom ľade Skalicu a sú odhodlaní potvrdiť víťaznú formu, ktorou sa prezentujú v tomto roku: „Chceme vyhrávať a ísť v tabuľke hore. Myslím si, že bodov zadarmo sme súperom rozdali už dosť, je načase, aby sme ich zbierali.“ Play off sa nezadržateľne blíži, v základnej časti odohrá Slovan ešte 12 zápasov. Aká je atmosféra v kabíne? „Atmosféra je dobrá a keď si ju prenesieme aj na ľad, hneď to bude vidieť aj na výsledkoch. Najdôležitejšie bude, aby sme sa dobre pripravili na play off. Tam sa ide od nuly, a keď chceme byť majstri, musíme poraziť každého,“ netají sa ambíciami skúsený útočník.

PS: Ten vtipálek s hokejkami v Janovej tvári bol Ric Jackman. Kanadské žartíky majú asi Kanaďania naozaj v krvi.