Logo

Správy

SlovanPositive

Bez gólu sa nedá vyhrať ani so Spartakom

0 0

Rovnako ako v septembri v Moskve, ani v marci v Bratislave sme nedokázali streliť Spartaku gól.

$article->fk_main_image->title


Spartak ukončil devätnásťzápasovú sériu bez víťazstva, naposledy sa z úspechu v podobe troch alebo dvoch bodov tešil 6. decembra 2013. Za ostatné takmer tri mesiace získal bývalý slávny klub do nedele iba štyri body. Spokojný neboli diváci, hráči, ani tréner Čada: "Podali sme fyzicky slabý výkon, čo sa prejavilo v absolútne nedostatočnom pohybe. Silové prevedenie obranných i útočných súbojov bolo z našej strany veľmi slabé a nedostatočné. Hrali sme pomaly, zložito, preto sa nám nepodarilo streliť ani jeden gól. Hráči chceli a snažili sa. Po druhom inkasovanom góle išla dole psychika a nebol na ľade hráč, ktorý by to dokázal dvihnúť."

Martina Štajnocha sme si pristavili v mix zóne: "Urobili sme si peknú hanbu, divákom sme pokazili víkend. V tejto lige nie je slabý súper. Ľudia si myslia, že mužstvo, o ktorom sa píše, že nemá nič vyplatené, príde k nám prehrať. Podľa mňa však majú vyplatené dosť. Dnes sme však neurobili nič vpredu a rovnako vzadu. Nešlo nám to a poriadne sme sa trápili celý zápas. Budeme sa snažiť bojovať ďalej." 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem