Logo

Správy

Najbližší zápas

Streda o 18:30
vs
HC SLOVAN Bratislava
DVTK Miskolc
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
Doma Vonku

Bez gólu sa nedá vyhrať ani so Spartakom

0 0

Rovnako ako v septembri v Moskve, ani v marci v Bratislave sme nedokázali streliť Spartaku gól.

$article->fk_main_image->title


Spartak ukončil devätnásťzápasovú sériu bez víťazstva, naposledy sa z úspechu v podobe troch alebo dvoch bodov tešil 6. decembra 2013. Za ostatné takmer tri mesiace získal bývalý slávny klub do nedele iba štyri body. Spokojný neboli diváci, hráči, ani tréner Čada: "Podali sme fyzicky slabý výkon, čo sa prejavilo v absolútne nedostatočnom pohybe. Silové prevedenie obranných i útočných súbojov bolo z našej strany veľmi slabé a nedostatočné. Hrali sme pomaly, zložito, preto sa nám nepodarilo streliť ani jeden gól. Hráči chceli a snažili sa. Po druhom inkasovanom góle išla dole psychika a nebol na ľade hráč, ktorý by to dokázal dvihnúť."

Martina Štajnocha sme si pristavili v mix zóne: "Urobili sme si peknú hanbu, divákom sme pokazili víkend. V tejto lige nie je slabý súper. Ľudia si myslia, že mužstvo, o ktorom sa píše, že nemá nič vyplatené, príde k nám prehrať. Podľa mňa však majú vyplatené dosť. Dnes sme však neurobili nič vpredu a rovnako vzadu. Nešlo nám to a poriadne sme sa trápili celý zápas. Budeme sa snažiť bojovať ďalej." 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 29 35
2. Zigo Tomáš 29 31
3. Puliš Radovan 28 21
4. Meszároš Andrej 29 19
5. Štajnoch Martin 25 14
6. Matoušek Tomáš 29 13
7. Bačík Patrik 29 11
8. Šedivý Eduard 29 11
9. Bondra Radovan 28 10
10. Viedenský Marek 15 10

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem