Bez gólov sa nevyhráva

Belasých už dlhší čas trápi koncovka, v posledných piatich zápasoch máme menej ako jeden strelený gól na zápas.

Vladimír Országh (hlavný tréner Slovana): "V prvej tretine sme držali so súperom krok, mali sme niekoľko sľubných šancí na skórovanie. Od druhej tretiny už boli domáci lepším tímom. Zlomovým okamihom bol gól do šatne na 2:0, keď predtým sme san nechali nepochopiteľne vylúčiť po zbytočnom faule v našej presilovke. Do tretej časti sme išli s úmyslom niečo urobiť s výsledkom, žiaľ, chýbala nám už energia, dôraz a sila, aby sme sa presadili. Dinamo zvíťazilo zaslúžene."Marek Sloboda: "V prvej tretine sme hrali dobre. Robili sme presne to, čo nám pred zápasom povedali tréneri. Neskôr sa oni chytili, dali dva góly a my sme už nedokázali nič vymyslieť v útoku a bez gólov sa ťažko vyhráva."Mário Grman: "Dnes sme si vypracovali len minimum šancí na skórovanie, dlhodobejšie nás trápi koncovka. Ak  nedáme gól, jednoducho nemôžeme vyhrať. Aj dnes sme potrebovali, aby nám čo najskôr padol aspoň jeden gól, hoci aj náhodný. To by nás určite nakoplo a zápas mohol vyzerať úplne inak. Z tohto pohľadu mrzí hlavne prvá tretina."