Belasé trápenie v koncovke

Slovan si aj v zápase Nižnekamskom vypracoval dostatok šancí, stále má však problém s ich premieňaním.

"Dnes rozhodli presilovky. Súper v nich dal dva góly, my ani jeden. Keď nedáme góly, nemôžeme vyhrať," smutne skonštatoval po zápase Tomáš Starosta a opäť vypichol problém, s ktorým sa belasí boria dlhodobo - slabá koncovka. "Nezačali sme zle, ale nemôžeme robiť také chyby, po ktorých inkasujeme. Snažili sme sa, ale trápime sa v koncovke. Každý jeden z nás musí pridať," pokračoval obranca Slovana.Kabíne by v takejto situácii určite pomohlo nejaké vyvetranie hláv, aby z hráčov spadla strelecká deka. Bohužiaľ, situácia to momentálne neumožňuje: "Nemáme na to momentálne čas, máme sériu štyroch duelov doma a zápasy idú ob deň. Potom sú tam dva dni a opäť ideme na trip. Určite by nám to pomohlo, ale ako som povedal, nemáme na to čas."