Beh na dlhú trať

VIDEO: Podľa Jána Lipanskeho pomohol Slovanu k dobrému výkonu aj príchod kanadského obrancu.

„Už to muselo prísť, takýto zápas sme jednoducho potrebovali. Pomohol nám aj príchod kanadského obrancu Jackmana, vzadu to bolo hneď iné,“ povedal útočník Ján Lipiansky po triumfe nad Duklou Trenčín. Belasí majú tento týždeň nahustený program a v piatok a v nedeľu ich čakajú zápasy proti silným súperom: „Kto trochu sleduje hokej, musí vidieť, že naše trápenie bolo hlavne o psychike. Kvalita v tomto tíme je veľká, potrebujeme to jednoducho naštartovať. Odtiaľ, kam sme sa dostali, je už iba jediná cesta – hore!“ Výborný výkon proti Trenčínu však Jano nechce preceňovať: „Je super, že sme odohrali dobrý zápas a dali dosť gólov. Teší ma, že v defenzíve sme urobili minimum chýb a hneď to bolo vidieť. Ale liga je ešte dlhá a pre nás to bude beh na dlhú trať.“

04/2024:

• Profil Timoteja Šilleho: Ďalší Šille v drese Slovana