Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Barker valcuje: Najproduktívnejší hráč belasých s víťazným gólom

0 0

Slovanisti natiahli víťaznú sériu na päť zápasov, Cam Barker strelil ôsmy gól v sezóne.

$article->fk_main_image->title


Kanadskému obrancovi Camovi Barkerovi poriadne ide karta. Proti Minsku dosiahol ôsmy presný zásah v sezóne, ktorý bol navyše víťazným. Spoľahlivý bek má momentálne bilanciu 8 gólov a 18 asistencií a je na čele štatistík Slovana. Zároveň je aj druhým najúspešnejším strelcom po Rokovi Tičarovi, ktorý nastrieľal 11 gólov.

Barker patrí v produktivite bekov medzi špičku celej KHL. Patrí mu druhá priečka v celkovej produktivite obrancov, rovnaké miesto si drží aj v tabuľke strelených gólov a počte prihrávok.

"Hrali sme celkom dobre, súperovi sme neumožnili príliš veľa šancí. Síce sa dostávali do nášho pásma, ale výborne zachytal Garni (pozn. Michael Garnett). Boli sme trpezliví a hrali zo zabezpečenej obrany. Nakoniec sme rozhodli dvomi gólmi do prázdnej bránky, takže podľa mňa to bol dobrý zápas," zhodnotil duel s Minskom autor víťazného gólu.

Barker ho dosiahol v 52. minúte, keď nenápadnou strelou od modrej čiary prekvapil brankára súpera. Ten si puk nevšimol, ani keď už bol v sieti: "Chcel som puk dostať dopredu, spoluhráči dobre clonili. Vystrelil som teda na bránku a dúfal som, že puk niekto bude môcť doraziť, prípadne dám gól. A podarilo sa."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím