Baranka skončil so zlomenou rukou, Surový dohral v obrane

V pondelok sa ukázalo, ako ľudia fandia Slovanu! Pre nich chceli naši chlapci tento zápas získať...lámali to na svoju stranu, no aj keď sa nedarilo, publikum stálo za nimi!

Séria neprehraných duelov naďalej trvá. Slovan získal dôležitý bod! Túto šnúru treba ťahať ďalej, no treba podotknúť, že získavať je nutné viac ako bod.
Niekto by opäť mohol tvrdiť, že Slovan vie zahrať proti výborným súperom, no proti tým v tabuľke nižšie postaveným to nejde. Ale musíme hľadieť sami na seba a nie okolo seba a musíme naháňať ôsme miesto v tabuľke. "Mali sme obrovskú streleckú prevahu. Musíme z toho dávať góly. Bodov na rozdávanie nemáme, práveže musíme získavať extra body navyše," opísal nám situáciu po zápase s Ladou Tomáš Surový, ktorý druhú polovicu duelu odohral na poste piateho obrancu za zraneného Baranku. Ivan pre zlomeninu ruky nanešťastie vynechá šesť až osem týždňov.