Bakoš: Dali sme do toho všetko

VIDEO: Zmeny v taktickej príprave nechce mladý útočník prezrádzať, aby ich Košičania náhodou neodkukali

Zmeny v taktickej príprave nechce mladý útočník prezrádzať, aby ich Košičania náhodou neodkukali.

Proti Košiciam sa opäť výborným výkonom prezentoval mladý útočník Martin Bakoš a podobne ako proti Popradu, aj proti lídrovi tabuľky sa presadil strelecky. Po Richardovi Jackmanovi bol dokonca druhým najvyťažovanejším hráčom belasých. „Chceli sme dobre brániť, čo sa nám darilo a padli nám tam dosť rýchle góly. Potom sme sa už snažili zodpovedne brániť. Zápas sme brali ako prípravu na play off a tak sme dali sme toho všetko. A že som mal druhý najvyšší ice time? To ani neviem, ale teší ma, že ja ako mladý hráč dostávam na ľade toľko priestoru,“ vyjadril sa Martin po zápase s Košicami.

Slovan sa v posledných stretnutiach prezentuje zodpovednou hrou a prepracovanou taktikou. Aké zmeny naordinovalo hráčom duo Cíger-Miklošovič? „To nebudem prezrádzať, lebo toto video budú určite pozerať aj Košičania a oni by potom našu taktiku odkukali. Môžem len prezradiť, že prvoradé je pre nás najprv brániť a až potom útočiť,“ naznačil so smiechom mladý útočník. Už dnes však čaká na belasých ďalší súper, do Bratislavy zavítajú žilinskí vlci: „Po výhre nad silným súperom môže prísť uspokojenie, takže proti Žiline musíme hrať rovnako zodpovedne ako proti Košiciam. Nesmieme pripustiť nijaké podcenenie!“