Atraktívny október na Slovane

HC Košice či Dukla Trenčín sú dvaja zo štyroch súperov, s ktorými sa stretneme v októbri na ZŠ Ondreja Nepelu.

Fanúšikovia Slovana sa v ďalších domácich stretnutiach môžu tešiť na súboje s našimi odvekými rivalmi. Do Bratislavy postupne pricestuje HK Poprad, HC Košice, MHk 32 Liptovský Mikuláš a Dukla Trenčín.Už o týždeň v piatok, 11. októbra 2019 o 18:30 h nastúpi HC SLOVAN proti HK Poprad. Špeciálnu príchuť bude mať duel pre hlavného trénera belasých Romana Stantiena, ktorý mužstvo Popradu vlani doviedol do semifinále playoff, pod Tatrami v ročníku 2018/19 pôsobil aj Jindřich Abdul. Kamzíci striedajú dobré zápasy s horšími, ich káder však má kvalitu vyššie priečky. Kanadské bodovanie ovláda Samuel Takáč, k produktívnym hráčom patrí tiež Marek Zagrapan, Patrik Sviatana či zámorský legionár Guillaume Leclerc.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – HK Poprad, piatok 11.10 o 18:30 h si zakúpite tu.Po piatkovom voľnom kole belasých a odpočinku sa môžeme tešiť na víkendový šláger proti HC Košice, ktorý odohráme v nedeľu o 17:00 h. Slovanisti na východe uspeli v prvom kole, východniari sa však rozohrali k výborným výkonom. Košice ťahá najmä produktívny prvý útok v zložení Juraj Majdan - Michal Chovan, Marcel Haščák. V tíme oceliarov pôsobí aj Dávid Skokan či Juraj Bezúch.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – HC Košice, nedeľa 20.10 o 17:00 h si zakúpite tu.Už v utorok budeme pokračovať v domácom prostredí, tentokrát o 18:30 h privítame Mhk 32 Liptovský Mikuláš. Liptáci narobili problémy už nejednému súperovi, góly vie strieľať bratský útok Hunovcov i Jakub Sukeľ, ktorého brat Matúš vlani nastupoval za Slovan. Úvodný zápas na ľade nášho súpera sme rozhodli až v záverečnej desaťminútovke, doma budeme chcieť Liptovský Mikuláš zdolať rovnako a pripísať si do tabuĺky plný počet bodov.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – MHk 32 Liptovský Mikuláš, utorok 22.10 o 17:00 h si zakúpite tu.Ďalší rival HC SLOVAN sa na ZŠ Ondreja Nepelu predstaví v nedeľu 27. októbra, pre televízny prenos v netradičnom čase o 16:00 h. Trenčania disponujú rovnako zvučnými menami, ktoré mali v minulosti vzťah k belasým farbám V ofenzíve je to ich kapitán Milan Bartovič, či mladíci Michal Hlinka a Boris Sádecký. V defenzíve zase skúsený a spoľahlivý bek Tomáš Starosta.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – DUKLA Trenčín, nedeľa 27.10 o 16:00 h si zakúpite tu.