Slovan doma už tento štvrtok

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava privítajú už na prelome októbra a novembra tri mužstvá z ďalekého východu Ruska.

Tri dôležité zápasy v priebehu štyroch dní – práve takáto náročná séria zápasov čaká na hokejistov Slovana na konci októbra a začiatku novembra. Do bratislavskej SLOVNAFT Areny zavítajú tri mužstvá z najvzdialenejších miest na mape nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy, s ktorými sa zverenci fínskeho trénera Matikainena pokúsia aj za pomoci svojich fanúšikov vydolovať čo najviac bodov!Vo štvrtok 30. októbra o 19:30 h si zmeriame sily so Sibirom Novosibirsk. Mužstvo zo Sibíru bojuje aj túto sezónu o postup do play –off. Pomáha mu k tomu spoľahlivý fínsky gólman Mikko Koskinen, najproduktívnejší zadák Patrik Hershley, či útočníci Jonas Enlund a Andreas Thuresson.Presne o 24 – hodín neskôr, 31.októbra o 19:30 h, vhodia rozhodcovia úvodné buly zápasu HC SLOVAN Bratislava – Amur Chabarovsk. Fanúšikov Slovana bude okrem útočného prejavu našich hráčov lákať do hľadiska určite slovenské útočné trio v drese hostí - Rastislav Špirko, Michel Miklík, Marcel Haščák. Práve Miklík strávil v Slovane posledné dve sezóny a patril medzi najväčších ťahúňov mužstva, čo dokazoval aj v klubovej tabuľke produktivity. Domácu sériu zakončíme v nedeľu 2. novembra o 17:00 h súbojom s Admiralom Vladivostok. Tím, ktorý v uplynulom ročníku, teda hneď vo svojom premiérovom, postúpil do vyraďovacej fázy súťaže, by chcel úspech zopakovať aj tento rok. Slovenský tréner Admiralu Dušan Gregor sa spolieha najmä na schopnosti útočníkov Niclasa Bergforsa, Richarda Gyngeho, Envera Lisina, či skúseného fínskeho gólmana Ariho Ahonena.Priaznivci Slovana si vstupenky v cenách od € 12,- do € 20,- (v závislosti od konkrétneho sektora) môžu zakúpiť v sieti Ticketportal! Viac informácií o vstupenkách nájdete TU.