Aréna Tour: unikátny pohľad do \"spálne\" hokejového Slovana

Ďalšia príležitosť nahliadnuť do neverejných priestorov arény Zimného štadióna Ondreja Nepelu na druhý sviatok vianočný v stredu 26. decembra 2018.

HC SLOVAN Bratislava v spolupráci s lídrom v oblasti cestovania za svetovým hokejom - cestovnou agentúrou hokejtour.sk - pokračujú aj počas tejto sezóny v prehliadkach zázemia a prémiových priestoroch arény Zimného štadióna Ondreja Nepelu v dňoch vybraných domácich zápasov Slovanav KHL.Pre fanúšika hokeja sa tak opäť naskytá jedinečná príležitosť nazrieť v zápasový deň - pár hodín pred úvodným buly - do priestorov dejiska budúcoročného svetového šampionátu v ľadovom hokeji, do ktorých sa bežný divák len tak nedostane.Počas cca hodinovej Aréna Tour si v sprievode insidera z klubu HC SLOVAN Bratislava pozriete press centrum, v ktorom sa konajú oficiálne pozápasové tlačové konferencie. Nasleduje tzv. "Ice Ring" okruh, v rámci ktorého sa fanúšikovia dostanú priamo na striedačky ako aj trestné lavice oboch tímov, do boxu časomeračov a do tzv. mixzóny, v ktorej prebiehajú prvé rozhovory s hráčmi pár okamihov po skončení zápasu. Jednoznačne najlákavejšou časťou prehliadky je nepochybne niekoľkominútový pobyt v kabíne „A“ mužstva HC SLOVAN. Návšteva kabíny prebieha v čase, keď hráči nie sú v kabíne prítomní, ale zároveň je kabína plne pripravená na zápas, aby si fanúškovia mohli utvoriť predstavu, ako to tam pred príchodom hráčov na zápas vyzerá. Prehliadka končí návštevou vybraných VIP priestorov ZŠ Ondreja Nepelu, ako je VIP Club, SkyLounge a niektorý zo skyboxov.Pozrite si namiesto ďalších slov fotogalériu z minulých prehliadok Aréna Tour. Najbližšie sa Aréna Tour koná v tomto termíne:streda 26.12.2018 pred zápasom s Torpedo Nižnij Novgorod (začiatok prehliadky 14:00 h)Viac informácií a prihlášku na niektorú z najbližších Aréna Tour nájdete na špecializovanej stránke hokejtour.sk.