Ani Miklík sa hetriku nedočkal

V rámci tretieho súboja European Trophy hostili belasí českého extraligistu - Pirátov z Chomutova.

Slovan mal v súboji s Pirátmi z Chomutova dobrý vstup do zápasu, keď dve presilovky premenil na dva góly. „Tých prvých desať minút bolo vynikajúcich, len potom sme súpera pustili do tempa a nechali sme ho hrať, čo bola z našej strany určite chyba,“ hľadal odpoveď Michel Miklík, strelec dvoch gólov v prvej tretine. „Cvičíme to, ale nie vždy to vyjde. Mišo Vondrka mi to krásne prihral,“ ďakoval spoluhráčovi.Už sme tu po zápase s Viedňou čakali na strelca hetriku, Michalovi Sersenovi to vtedy nevyšlo, aj teraz mal Miklík 50 minút na vsietenie tretieho gólu. „Som rád za dva góly a za výhru, pretože niekedy to už vyzeralo všelijako.“Veru, v závere prišli opäť problémy. V dueli so Spartou prišlo vyrovnanie v poslednej minúte, tentoraz v poslednej trojminútovke inkasoval Slovan dokonca dva góly.  „Mrzí nás to. Sú prípravné zápasy, musíme na tom popracovať a do ligy to zlepšiť. Je veľká škoda stratiť zápas takto ku koncu.“