Ako sa pripraviť na štedrovečerný zápas?

Nechcú vás blízki pustiť na hokej na Štedrý deň? Dajte im za príklad Václava Nedorosta. On to takto hrá už siedmy raz v rade! A má svoj plán aj na to, ako pripraviť večeru a manželke tak výrazne uľahčiť prácu.

Václav Nedorost je hokejový svetobežník, ktorý toho už čo to odohral. Ani počas Vianoc mu nerobí problém nastúpiť na ľad, osprchovať sa a sadnúť si za štedrovečerný stôl. Extrém, ktorý tentokrát zažijeme všetci na vlastnej koži. „Šalát treba urobiť deň vopred. Takisto si treba naložiť kapra. O pol piatej sme doma a máme nejaký čas, aby sme to dali dokopy,“ taký je návod, ako sa pripraviť na zápas hraný 24.12. „Nie je to také zlé. Posledných šesť rokov to tak mám vždy. Vždy sme hrali a vždy doma. A ak sa neprejeme, tak sa to dá prežiť. Na Vianoce ja vybavím len toho kapra, všetko ostatné je na manželke, aj stromček. Ale musím zohnať pre ňu len nejaké malé prekvapenie.“

04/2024:

• Profil Timoteja Šilleho: Ďalší Šille v drese Slovana