Ako nachytať brankára na hruškách

Belasí strelili v úvodnom zápase novej sezóny iba jeden gól, jeho autorom bol obranca Michal Sersen.

"Bolo to naozaj náročné, bohužiaľ, nedokázali sme byť efektívni, hlavne v presilovkách. Mali sme dosť príležitostí, presilovku 5 na 3 aj dlhú štvorminútovú. Ale keď to nepremeníme, bez gólu sa zápas vyhrať nedá. Bol to prvý duel a nebolo to ideálne. Vypadli nám aj niekoľkí hráči pre virózu a chýbali nám v presilovkových formáciách. Určite aj to urobilo svoje. Čakajú nás ďalšie štyri zápasy a treba sa na to dobre vyspať," vyjadril sa po stretnutí s Admiralom strelec jediného gólu belasých Michal Sersen.Jeho presný zásah patril určite do kategórie kurióznych, pretože brankára hostí sa mu podarilo prekonať z polovice ihriska: "Bol to gól na 1:2, ale bohužiaľ, nič to pre nás neriešilo. Mali sme ich dať viac. V prvom momente som puk chcel nahadzovať za bránku, párkrát sme to predtým urobili a brankár pre puk išiel. V poslednej chvíli som si to rozmyslel a hodil to na bránku. Brankár to nečakal, už bol v pohybe a chcel ísť za bránku a padlo to tam."