Ak chcem chytať, musím víťaziť!

Jaro Janus sa v bránke cítil dobre, mrzia ho najmä premenené nájazdy súpera.

V zápase proti Torpedu Nižnij Novgorod sa premiérovo v tejto sezóne postavil do bránky Slovana Jaroslav Janus: "Myslím si, že sme hrali dobrý hokej, len škoda, že v prvej tretine sme inkasovali dva góly po sebe. Nemôžme byť spokojní s bodom, myslím si, že sme v tomto zápase mali na viac, ale bohužiaľ nám to tam nechcelo padať. Osobne sa mi chytalo veľmi dobre, chalani mi pomáhali, rovnako aj diváci. Mrzí ma, že v nájazdoch som dostal dva góly, ale treba ísť ďalej a poučiť sa z chýb." V tejto sezóne sa v Slovane črtá veľmi zaujímavý brankársky súboj. Prvé štyri stretnutia odchytal kvalitne Johan Backlund, dobrý výkon predviedol aj Jaro Janus proti Torpedu. "Ja viem, že musím víťaziť, ak chcem chytať! V tomto zápase to žiaľ nevyšlo. Konkurencia je zdravá, je to pre mňa motivácia na každý zápas. Ja sa tomu teším," vyjadril sa gólman belasých.