Aj druhý zápas pre domáci celok

HC SLOVAN Bratislava prehral na ľade Pardubíc druhý prípravný duel 2:5.

Dynamo Pardubice – HC SLOVAN Bratislava 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Góly: 9. Tomášek (Treille, Látal), 21. Moučka (Pipek, Trončinský), 26. Tomášek (Treille, Vondráček), 41. Látal (Tomášek, Vondráček), 50. Ščotka (Látal, Bojko) – 22. Sloboda (Kozák), 34. Hrnka (Hlinka, Taimi)Zostavy:
HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Trončinský, Ščotka, Látal, M. Voženílek, Holland, Trejbal, Horyna – Moučka, Bojko, Pipek – Vondráček, Tomášek, Treille – D. Voženílek, Poulíček, Beran – Panna.
HC SLOVAN: Janus (Kožiak) – Sersen, Bačík, Skalický, Mikúš, Šťastný – Kozák, Hedera,  Sloboda, Hecl, Liška – Švarný, Taimi, Buchtele, Hrnka, Hlinka – Fereta, SádeckýDomáci hokejisti potretstali v 10. minúte vylúčenie na strane belasých. Tomášek sa preštrikoval až pred Janusa a bekhendom rutinéersky zavesil. Pardubice boli aktívnejšie, druhý gól mohol pridať Bojko, brankár Slovana bbol proti.Pardubice sa dočkali hneď v úvode druhej časti hry, keď nahodený puk od Trončinského šikovne tečoval Moučka. Slovanisti odpovedali z hokejky Slobodu po dobrej strele od Kozáka. V 26. minúte však bol opäť rozdiel dvojgólový, presadil sa opäť Tomašek. Říhovi zverenci opäť znížili po dorážke Hrnku v početnej výhode o dvoch hráčov.Tretia tretina vyznela jasne pre domácich. Tí dvoma gólmi v 41. A 50. minúte poistili svoju výhru v pomere 5:2. Zo strany Slovana sa o zníženie pokúšal po strelách Šťastný, i Skalický, no Kacetla neprekonali.