Adam Liška a Miloš Kelemen pripravení na Viťaz

HC SLOVAN odohrá po výjazde prvý domáci zápas dnes o 18:30 h (SEČ) proti Viťazu Podoľsk.

Do zároveň prvého duelu v novom roku 2019 nastúpi aj dvojica Adam Liška, Miloš Kelemen. Obaja mladíci sa zúčastnili nedávneho svetového šampionátu do 20 rokov v Kanade, navyše Adam Liška bol najproduktívnejší hráč Slovenska. Práve spomenutý Liška bude hrať v druhom útoku s Matúšom Sukeľom a Máriom Lunterom. Miloš Kelemen s a predstaví s Marekom Slobodom a Dávidom Bucom. Na otváracie buly sa postaví trojica Rudolf Červený, Jeff Taffe, Chad Rau. Slovenskú dvojicu Tomáš Hrnka a Patrik Lamper doplní Kyle Chipchura.Tréneri budú točiť sedem bekov. Michal Sersen nastúpi s Adamom Jánošíkom, Mário Grman vedľa Lukáša Kloka, Éric Gélinas s Patrikom Bačíkom. Siedmy bek je Ivan Švarný. V bráne Slovana bude dnes stáť Jakub Štěpánek. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Jánošík, Červený, Taffe, Rau – Grman, Klok, Liška, Sukeľ, Lunter – Gelinás, Bačík, Chipchura, Hrnka, Lamper – Švarný, Sloboda, Buc, Kelemen – BaranovPríďte sa po 1. tretine odfotiť s nehrajúcim útočníkom Casey Baileym. Fototermín sa uskutoční v CEWE Fotozóne (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Bungee Pull.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich.