Absencie ďalších dvoch hráčov

HC SLOVAN dnes o 18:00 h na ľade Nitry bez dvojice zranených Tomáš Matoušek a Dominik Jendek.

Do hry nezasiahne ani Barry Brust, v bráne tak dostane príležitosť Vladislav Habal. V pozícii brankára číslo dva je Richard Noskovič, keďže Romana Saba trápi viróza.Defenzíve Slovana nepomôže ani dnes Andrej Meszároš. Pri Martinovi Štajnochovi nastúpi Marek Hudec. Stabilné dvojice z ostatných duelov sú Michal Sersen, Patrik Bačík a Jiří Kučný, Eduard Šedivý. Siedmy bek je napísaný Daniel Demo.Do zápasu sa v Nitre dostane dvojica Roman Žitný a Šimon Petráš. Prvý menovaný nastúpi s Marekom Viedenským a Milanom Kytnárom. Šimon Petráš je krídelníkom útoku číslo štyri s Jakubom Urbánkom a Marekom Slobodom. Bez zmeny je ofenzívne trio Jindřich Abdul, Tomáš Zigo, Žiga Pance, rovnako aj druhý útok Radovan Bondra, Martin St. Pierre a Joe Basaraba. Na listinu zranených pribudol z útočníkov k Radovanovi Pulišovi aj Tomáš Matoušek pre zranenie v hornej časti tela i Dominik Jendek pre problémy v dolnej časti tela. Účasť oboch hráčov v ďalších zápasoch zavisí od vývoja ich zdravotného stavu. Zostava:
Habal (Noskovič)
Sersen, Bačík – Abdul, Zigo, Pance