Logo

CEWE Fotozóna

CEWE Fotozóna

0 0

Odneste si zo zápasu peknú spomienku v podobe fotografie zadarmo.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN BRATISLAVA 
v spolupráci s dlhoročným partnerom spoločnosťou CEWE pripravil pre fanúšikov pokračovanie CEWE Fotozóny priamo v aréne Zimného štadióna Ondreja Nepelu.

Okrem pekného športového zážitku si teda v novej sezóne budete môcť zo zápasov opäť odniesť aj spomienku v podobe vašej fotografie, alebo fotografie s vaším obľúbeným hráčom a to úplne zadarmo.

Počas prvej prestávky každého domáceho zápasu bude v sektore A6 pripravené fotenie fanúšikov s hráčom nášho tímu, príp. s atraktívnou fotostenou, ktorá bola vyrobená pre účely tohto fotenia. V priebehu sezóny do CEWE Fotozóny zavíta aj maskot Harvy (najmä počas víkendových zápasov) a pôvabné dievčatá z Angels Cheerleaders. Meno konkrétneho hráča zverejníme najneskôr v deň zápasu na facebookovom profile, ako aj v článku k zápasu na tomto webe.

Pre fanúšikov z B-sektorov bude otvorený koridor cez evakuačné schodište z B5/6 na A6.

Fotografovanie budú zabezpečovať fotografi Milan Maršalka a Vlasťo Olach. Hostesky CEWE následne pre každého odfoteného vyvolajú fotografie formátu 10x15 cm. Fanúšikovia si budú môcť vyzdvihnúť svoju fotku bezplatne počas nasledujúcej prestávky – tj. po 2. tretine. Nie je potrebná žiadna registrácia, iba osobné vyzdvihnutie vlastnej fotografie.

Počas druhej prestávky bude následne prebiehať vyvolávanie fotiek, ktoré si fanúšikovia sami nafotia počas zápasu – či už na mobil, alebo fotoaparát. Fotoautomat budú obsluhovať naše hostesky a fotografie budú vyvolané na počkanie. K dispozícii sú vstupy všetkých druhov od USB, cez rôzne typy kariet až po možnosť poslať dáta cez bluetooth. Fotografie budú bezplatné a preto limit na vyvolávanie je stanovený 3 ks foto na osobu.

Najbližší zápas

04/08/2019 o 14:00
vs
HC Dynamo Pardubice
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Kukumberg Roman 0 0
3. Meszároš Andrej 0 0
4. Miklik Michel 0 0
5. Štajnoch Martin 0 0
6. Sersen Michal 0 0
7. Sloboda Marek 0 0
8. Šedivý Eduard 0 0
9. Vandas Michael 0 0
10. Abdul Jindřich 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem