Logo

Slovan FOTOLAB v Aréne

Slovan FOTOLAB v Aréne

0 0

Odneste si zo zápasu peknú spomienku v podobe fotografie zadarmo.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN BRATISLAVA 
v spolupráci s naším partnerom spoločnosťou FOTOLAB pripravil pre fanúšikov zaujímavý projekt HC SLOVAN Fotolab.

Okrem pekného športového zážitku si teda v novej sezóne budete môcť zo zápasu odniesť aj spomienku v podobe vašej fotografie, alebo fotografie s vaším obľúbeným hráčom a to úplne zadarmo.

Počas prvej prestávky každého domáceho zápasu bude v sektore A6 – pri sieni slávy SZĽH – pripravené fotenie fanúšikov s hráčom nášho tímu, príp. s atraktívnou fotostenou, ktorá bola vyrobená práe pri príležitosti tohto fotenia. Pre fanúšikov z B-sektorov bude otvorený koridor cez evakuačné schodište z B5/6 na A6.

Fotenie budú zabezpečovať dve naše hostesky, ktoré následne pre každého odfoteného vyvolajú fotografie formátu 10x15 cm. Fanúšikovia si budú môcť vyzdvihnúť svoju fotku bezplatne počas nasledujúcej prestávky – tj. po 2. tretine. Nie je potrebná žiadna registrácia, iba osobné vyzdvihnutie vlastnej fotografie.

Počas druhej prestávky bude následne prebiehať vyvolánie fotiek, ktoré si fanúšikovia sami nafotia počas zápasu – či už na mobil, alebo fotoaparát. Fotoautomat budú obsluhovať naše hostesky a fotografie budú vyvolané na počkanie. K dispozícii sú vstupy všetkých druhov od USB, cez rôzne typy kariet až po možnosť poslať dáta cez bluetooth. Fotografie budú bezplatné a preto limit na vyvolávanie je stanovený 3 ks foto na osobu.

Veríme, že tento projekt oceníte ako vítanú možnosť, uchovať si trvalé spomienky na premiérovú sezónu nášho klubu v KHL a vašu spoluúčasť na tvorení novodobej histórie HC SLOVAN Bratislava.

Najbližší zápas

Dnes o 18:00
vs
HC PSG Zlín
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Vopelka Lukáš 0 0
2. Plastino Nick 0 0
3. Zigo Tomáš 0 0
4. Hlinka Michal 0 0
5. Bacik Patrik 0 0
6. Rosandic Mislav 0 0
7. Lusnak Patrik 0 0
8. Starosta Tomas 0 0
9. Kubalík Tomáš 0 0
10. Valsky Jakub 0 0

Napísali o nás