Logo

Slovan fights cancer

Slovan Fights Cancer

0 0

HC SLOVAN Bratislava sa prostredníctvom svojho projektu Slovan Fights Cancer podieľa na pomoci detí s ťažkým osudom z celého Slovenska.

$article->fk_main_image->title


Úzka spolupráca medzi našim klubom a Združením na pomoc detskej onkológie trvá už takmer desať rokov. Počas nich poctili hráči najúspešnejšieho slovenského klubu niekoľkokrát malých bojovníkov priamo na klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave svojou návštevou. 

Súčasťou našej podpory boli aj dve domáce stretnutia v Kontinentálnej hokejovej lige, ktoré boli venované už spomínanému zduženiu. Hráči HC SLOVAN v nich nastúpili v špeciálnej limitovanej edícii fialových dresov, t.j. farby symbolizujúcej boj proti ťažkému ochoreniu. Zápasy venované Združením na pomoc detskej onkológii sa uskutočnili vždy v najbližšom dátume k termínu "Svetovéhi dňa boja proti rakovine" (World Cancer Day).

Výťažok z oboch „fialových“ zápasov v ročníku 2013/2014 a 2014/2015 v celkovej hodnote 20 000 Eur venoval HC SLOVAN na zlepšenie podmienok pre detských onkologických pacientov na Klinike detskej hematológie a onkológie, ako aj na rekonštrukciu priestorov detskej chirurgie v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na bratislavských Kramároch, kde sa liečia deti z celého Slovenska.

Najbližší zápas

Zajtra o 18:00
vs
HC Topoľčany
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem