Logo

Rozpis zápasov

Rozpis zápasov

September 2018
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Ned, 02.09.2018 14:00 Metallurg Magnitogorsk Vonku SPORT 2 5 : 1
Uto, 04.09.2018 16:00 Traktor Čeľabinsk Vonku SPORT 2 3 : 0
Štv, 06.09.2018 16:00 Avtomobilist Jekaterinburg Vonku SPORT 2 3 : 2 OT
Ned, 09.09.2018 17:00 Lokomotiv Jaroslavľ Doma SPORT 2 1 : 4
Uto, 11.09.2018 18:30 Severstaľ Čerepovec Doma SPORT 2 2 : 1
Štv, 13.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Doma SPORT 2 3 : 2
Sob, 15.09.2018 16:30 Viťaz Podolsk Vonku SPORT 2 6 : 4
Pon, 17.09.2018 13:30 Kunlun Red Star Vonku SPORT 2 4 : 3 SO
Str, 19.09.2018 11:30 Amur Chabarovsk Vonku SPORT 2 3 : 2
Pia, 21.09.2018 11:30 Vladivostok Admiral Vonku 4 : 5
Uto, 25.09.2018 18:30 Spartak Moskva Doma SPORT 2 1 : 4
Štv, 27.09.2018 18:30 Jokerit Helsinki Doma SPORT 2 3 : 5
Sob, 29.09.2018 17:00 HC Soči Doma SPORT 2 1 : 4
Október 2018
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Pia, 05.10.2018 16:00 Salavat Julajev Ufa Vonku SPORT 2 4 : 1
Ned, 07.10.2018 13:00 Barys Astana Vonku SPORT 2 3 : 0
Uto, 09.10.2018 14:30 Sibir Novosibirsk Vonku SPORT 2 1 : 2 OT
Štv, 11.10.2018 18:30 Avangard Omsk Vonku SPORT 2 2 : 3 OT
Ned, 14.10.2018 17:00 Kunlun Red Star Doma SPORT 2 4 : 3 OT
Uto, 16.10.2018 18:30 Vladivostok Admiral Doma SPORT 2 4 : 3
Štv, 18.10.2018 18:30 Amur Chabarovsk Doma SPORT 2 Vstupenky
Sob, 20.10.2018 16:00 Spartak Moskva Vonku SPORT 2
Pon, 22.10.2018 18:30 HC Soči Vonku SPORT 2
Pia, 26.10.2018 18:30 CSKA Moskva Doma VIENNA Vstupenky
Ned, 28.10.2018 18:00 SKA Petrohrad Doma VIENNA Vstupenky
November 2018
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Štv, 01.11.2018 17:00 Sibir Novosibirsk Doma
Sob, 03.11.2018 17:30 Lokomotiv Jaroslavľ Doma
Pon, 05.11.2018 18:30 Barys Astana Doma
Uto, 13.11.2018 17:00 AK Bars Kazaň Vonku
Štv, 15.11.2018 17:00 Neftechimik Nižnekamsk Vonku
Sob, 17.11.2018 15:00 Torpedo Nižnij Novgorod Vonku
Pon, 19.11.2018 17:30 CSKA Moskva Vonku
Pia, 23.11.2018 18:30 Viťaz Podolsk Doma
Ned, 25.11.2018 17:00 Avangard Omsk Doma
Str, 28.11.2018 17:30 Dynamo Moskva Vonku
Pia, 30.11.2018 17:30 Viťaz Podolsk Vonku
December 2018
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Ned, 02.12.2018 15:00 Jokerit Helsinki Vonku
Str, 05.12.2018 18:30 Salavat Julajev Ufa Doma
Sob, 08.12.2018 17:00 AK Bars Kazaň Doma
Str, 12.12.2018 18:30 Dinamo Riga Doma
Uto, 18.12.2018 17:30 SKA Petrohrad Vonku
Štv, 20.12.2018 17:30 Dinamo Minsk Vonku
Ned, 23.12.2018 17:00 Metallurg Magnitogorsk Doma
Str, 26.12.2018 17:00 Torpedo Nižnij Novgorod Doma
Pia, 28.12.2018 18:30 Neftechimik Nižnekamsk Doma
Ned, 30.12.2018 17:00 Jokerit Helsinki Doma
Január 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Pia, 04.01.2019 15:00 Severstaľ Čerepovec Vonku
Ned, 06.01.2019 15:00 Lokomotiv Jaroslavľ Vonku
Uto, 08.01.2019 17:30 Dinamo Minsk Vonku
Pia, 11.01.2019 18:30 Viťaz Podolsk Doma
Ned, 13.01.2019 17:00 Avtomobilist Jekaterinburg Doma
Uto, 15.01.2019 18:30 Traktor Čeľabinsk Doma
Uto, 22.01.2019 18:30 Dinamo Riga Vonku
Štv, 24.01.2019 17:00 Lokomotiv Jaroslavľ Vonku
Sob, 26.01.2019 17:00 Dinamo Minsk Doma
Štv, 31.01.2019 18:30 HC Soči Doma
Február 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Pon, 04.02.2019 18:30 Dinamo Riga Doma
Pon, 11.02.2019 18:30 CSKA Moskva Doma
Str, 13.02.2019 18:30 Dinamo Minsk Doma
Pia, 15.02.2019 17:30 CSKA Moskva Vonku
Pon, 18.02.2019 18:30 Dinamo Riga Vonku
Str, 20.02.2019 17:30 Jokerit Helsinki Vonku
Pia, 22.02.2019 17:30 HC Soči Vonku
August 2018
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Uto, 07.08.2018 17:00 HC Vítkovice Ridera Vonku 3 : 1
Štv, 09.08.2018 18:00 HC Kometa Brno Vonku 2 : 5
Uto, 14.08.2018 18:00 BK Mladá Boleslav Vonku 1 : 2 SO
Štv, 16.08.2018 19:00 HC Dynamo Pardubice Vonku
Pia, 17.08.2018 18:00 Eisbären Berlin Vonku 4 : 0
Sob, 18.08.2018 15:00 Vladivostok Admiral Vonku 2 : 2
Pon, 20.08.2018 17:00 HC Kometa Brno Doma 1 : 5
Pia, 24.08.2018 18:00 HC'05 Banska Bystrica Vonku 4 : 3
Uto, 28.08.2018 18:00 BK Mladá Boleslav Doma 4 : 3 SO

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 19 30
2. SKA Petrohrad 17 28
3. Jokerit Helsinki 17 27
4. Lokomotiv Jaroslavľ 18 25
5. HC Soči 19 20
6. Spartak Moskva 18 18
7. Viťaz Podolsk 18 17
8. HC SLOVAN Bratislava 19 16
9. Dinamo Riga 18 15
10. Dynamo Moskva 19 15
11. Severstaľ Čerepovec 19 14
12. Dinamo Minsk 18 11
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 19 17
2. Repik Michal 19 11
3. Gelinas Eric 19 10
4. Cerveny Rudolf 18 9
5. Rau Chad 19 8
6. Sersen Michal 19 8
7. Virta Patrik 18 8
8. Sukel Matus 17 8
9. Liska Adam 19 6
10. Chipchura Kyle 19 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem