Logo

Rozpis zápasov

Rozpis zápasov

September 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Štv, 12.09.2019 18:00 HC Košice Vonku RTVS 1 : 2
Ned, 15.09.2019 17:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš Vonku 1 : 3
Uto, 17.09.2019 18:30 HC MIKRON Nové Zámky Doma SPORT 1 6 : 7
Pia, 20.09.2019 18:00 HK DUKLA Trenčín Vonku 0 : 3
Ned, 22.09.2019 18:00 HC'05 Banska Bystrica Doma SPORT 1 1 : 3
Pia, 27.09.2019 18:30 HKM Zvolen Doma SPORT 2 4 : 1
Ned, 29.09.2019 17:00 HK Dukla Ingema Michalovce Vonku RTVS 4 : 3
Október 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Uto, 01.10.2019 18:30 MAC Újbuda Doma 3 : 0
Pia, 04.10.2019 18:00 HK Nitra Vonku 3 : 4 OT
Ned, 06.10.2019 17:30 DVTK Miskolc Vonku 2 : 4
Pia, 11.10.2019 18:30 HK Poprad Doma SPORT TV 2 : 1 OT
Ned, 13.10.2019 18:00 HC 07 WPC Koliba Detva Vonku SPORT 2 2 : 4
Ned, 20.10.2019 18:00 HC Košice Doma SPORT 1 1 : 2 SO
Uto, 22.10.2019 18:30 MHk 32 Liptovský Mikuláš Doma 3 : 2 SO
Pia, 25.10.2019 18:30 HC MIKRON Nové Zámky Vonku 1 : 5
Ned, 27.10.2019 16:00 HK DUKLA Trenčín Doma RTVS 5 : 3
Str, 30.10.2019 17:30 HC'05 Banska Bystrica Vonku SPORT 2 1 : 3
November 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Pia, 01.11.2019 18:00 HKM Zvolen Vonku SPORT 1 1 : 2
Ned, 03.11.2019 18:00 HK Dukla Ingema Michalovce Doma SPORT 1 5 : 2
Uto, 12.11.2019 18:30 HC MIKRON Nové Zámky Doma 2 : 1
Pia, 15.11.2019 18:00 MAC Újbuda Vonku 1 : 5
Ned, 17.11.2019 18:00 HK Nitra Doma SPORT 1 4 : 1
Pia, 22.11.2019 18:30 DVTK Miskolc Vonku 6 : 3
Ned, 24.11.2019 16:00 HK Poprad Vonku RTVS 2 2 : 1
Uto, 26.11.2019 18:30 HC 07 WPC Koliba Detva Doma 11 : 0
December 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Ned, 01.12.2019 18:15 HKM Zvolen Doma SPORT 1 3 : 2 OT
Uto, 03.12.2019 18:00 HC 07 WPC Koliba Detva Vonku 1 : 2 SO
Pia, 06.12.2019 18:00 HC'05 Banska Bystrica Vonku SPORT TV 2 : 1 OT
Ned, 08.12.2019 17:30 HK Dukla Ingema Michalovce Vonku 2 : 5
Str, 18.12.2019 18:30 DVTK Miskolc Doma 2 : 3
Pia, 20.12.2019 18:30 HK Poprad Vonku 2 : 1
Štv, 26.12.2019 19:00 HC Košice Vonku RTVS 2 : 1
Sob, 28.12.2019 18:00 MAC Újbuda Vonku 0 : 4
Pon, 30.12.2019 18:30 HK Nitra Doma SPORT 2 2 : 3
Január 2020
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Sob, 04.01.2020 16:00 HC MIKRON Nové Zámky Vonku 6 : 5 OT
Pon, 06.01.2020 18:00 HK DUKLA Trenčín Doma SPORT 2 4 : 1
Pia, 10.01.2020 18:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš Vonku SPORT 1 2 : 5
Ned, 12.01.2020 16:00 HKM Zvolen Vonku RTVS 2 2 : 5
Uto, 14.01.2020 18:30 HC Košice Doma SPORT 1 6 : 1
Pia, 17.01.2020 18:30 HC 07 WPC Koliba Detva Doma 4 : 3
Uto, 21.01.2020 18:30 HC'05 Banska Bystrica Doma SPORT 1 3 : 4 OT
Pia, 24.01.2020 18:30 HK Dukla Ingema Michalovce Doma SPORT 1 3 : 0
Ned, 26.01.2020 17:00 DVTK Miskolc Doma 2 : 1
Str, 29.01.2020 18:30 HK Poprad Doma SPORT 1 2 : 4
Február 2020
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Str, 12.02.2020 18:30 MAC Újbuda Doma 4 : 3 OT
Pia, 14.02.2020 18:00 HK Nitra Vonku 1 : 4
Uto, 18.02.2020 18:00 HK DUKLA Trenčín Vonku 2 : 5
Pia, 21.02.2020 18:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš Doma 11 : 0
Ned, 23.02.2020 17:00 HKM Zvolen Doma 5 : 0
Uto, 25.02.2020 18:00 HC'05 Banska Bystrica Vonku SPORT 2 4 : 3 OT
Pia, 28.02.2020 18:30 HK DUKLA Trenčín Doma 1 : 4
Marec 2020
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Ned, 01.03.2020 17:45 HC Košice Doma RTVS 2 1 : 4
Uto, 03.03.2020 18:00 HK Poprad Vonku SPORT 2 5 : 0
Pia, 06.03.2020 18:00 HKM Zvolen Vonku SPORT 1 2 : 3 OT
Ned, 08.03.2020 16:00 HC'05 Banska Bystrica Doma RTVS 2 5 : 4 OT
August 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Ned, 04.08.2019 14:00 HC Dynamo Pardubice Vonku 0 : 3
Pon, 05.08.2019 18:00 HK Hradec Králové Vonku 6 : 2
Str, 07.08.2019 12:00 Spartak Moskva Vonku 5 : 3
Štv, 15.08.2019 18:00 Energie Karlove Vary Vonku 3 : 2
Štv, 29.08.2019 18:00 HC Kometa Brno Vonku 4 : 1
Uto, 27.08.2019 17:00 HC 07 WPC Koliba Detva Vonku 1 : 2
September 2019
Dátum Čas Súper Miesto TV Výsledok
Uto, 03.09.2019 18:00 HKM Zvolen Vonku 2 : 1
Pia, 06.09.2019 18:30 Red Bull Salzburg Vonku 6 : 0

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 53 62
2. Zigo Tomáš 51 49
3. Puliš Radovan 46 35
4. Bondra Radovan 54 32
5. Meszároš Andrej 48 31
6. St. Pierre Martin 38 31
7. Kytnár Milan 43 27
8. Šedivý Eduard 55 24
9. Štajnoch Martin 48 23
10. Bačík Patrik 55 22

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem