Logo

Patrik “Jordi19” Jordan

Patrik ''Jordi19'' Jordan

0 0
$article->fk_main_image->title

Bydlisko: Bratislava
Vek: 22
Odkedy hrá NHL: od edície NHL 16
Úspechy: 1. miesto ESCHL (Esport Slovakia and Czech Hockey League)


Čo ťa priviedlo k tomu, že si začal aktívne hrávať hry na konzole?
K aktívnemu hraniu na konzole ma priviedol môj vzťah k hokeju a k videohrám samotným. Začalo to v mojom ešte detskom veku Crashom Bandicootom a od ročníka 2003 sa to prenieslo aj do hokeja a teda videohry NHL.

Ako dlho sa venuješ aktívnemu hraniu NHL?
NHL hrávam od ročníka 2003, občas v mladšom veku boli nejaké prestávky s hraním NHLky, ale prvá NHLka, ktorú som zapol bol ročník 2003.

Hrávaš na PS alebo Xbox? Je v tom rozdiel?
Hrávam na PS. XBOX som skúšal párkrát a rozdiel je v podstate jedine v ovládači, ktorý sa na XBOXE mne osobne horšie drží. Som zvyknutý na PS. A ešte jeden celkom veľký rozdiel je v komunite hráčov, ktorá je na PS niekoľkonásobne vyššia.

Prečo si v dotazníku pred draftom uviedol, že chceš reprezentovať práve HC SLOVAN Bratislava?
Som narodený v Bratislave, žijem v Bratislave a Slovan je neskutočne veľká a úspešná organizácia vo všetkých smeroch, podľa vyjadrení niektorých zámorských hráčov až na úrovni menších klubov NHL, takže voľba bola jasná. Slovan je od malička moja srdcovka.

Máš obľúbeného hráča, ktorý hral, alebo hrá za HC SLOVAN?
Jedným z mojich najobľúbenejších hráčov je Michel Miklík, ktorý pôsobil aj v Slovane. Keby som si mal ale vybrať z aktuálneho kádra, tak Brant Harris. To bola neskutočná kúpa a som veľmi rád, že minimálne ešte ďalšie dve sezóny ho s orlom na hrudi uvidíme.

Máš špeciálnu taktiku hrania? Niektorí hráči chodia radi za bránku, niekto dáva góly z prihrávky z krídla. Aký je váš štýl hry všeobecne? Či neprezradíme? :-)
Špeciálnu taktiku nemám žiadnu. Snažím sa vždy čo najrýchlejšie prečítať súpera a hrať to, čo vidím, že na súpera funguje.

Hráči e-športu, ktorí si teda už nejakým spôsobom zarábajú , trénujú ako normálni športovci. Vyhral si niekedy finačnu odmenu za svoju hru?
Áno, pár desiatok eur som si na zopár turnajoch zarobil.

Čo je tvoj cieľ v eHokej Lige?
Určite titul. Ale treba byť pokorný a skromný, tak poviem, že aspoň TOP3.

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem