Logo

Odkazy na kocke

Odkazy na kocke

0 0

Potešte svojich blízkych originálnym odkazom na videkocke Zimného Štadióna Ondreja Nepelu!

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava dlhodobo ponúka svojim fanúšikom možnosť zagratulovať, poslať odkaz, zahrať skladbu na želanie či požiadať o ruku počas domáceho zápasu priamo pred zrakom Zimného Štadióna Ondreja Nepelu

Zoznam a cenník možných odkazov:

Ceny pre držiteľov permanentiek sú polovičné od uvádzanej ceny. 

Wedding Cam 
LIVE požiadanie o ruku počas zápasu. Celá akcia pozostáva z priameho prenosu obrazu a zvuku na kocku, doprovodné slovo moderátora a sprievodná grafika, ktorá má dotvoriť celú atmosféru tohto krásneho životného momentu.
Cena: € 180,- (vrátane DPH) / 

Birthday Cam 
LIVE gratulácia k ľubovoľnej príležitosti počas zápasu. Celá akcia pozostáva z priameho prenosu obrazu a zvuku na kocku, doprovodné slovo moderátora a sprievodná grafika, ktorá má dotvoriť celú atmosféru.Cena:
€ 120,- (vrátane DPH)

IceCube Board 
Grafická informácia, ktorá sa vo vopred dohodnutom čase objaví na hlavnej obrazovke videokocky (IceCube) a súčasne bude prečítaná hlásateľom. Spracovanie jednoduchej grafiky je zahrnuté v cene.
Cena: € 90,- (vrátane DPH)

Ribbon Message 
Textová informácia, ktorá sa vo vopred dohodnutom čase objaví na multimediálnom ovále (Ribbon Board) a súčasne bude prečítaná hlásateľom.
Cena: € 60,- (vrátane DPH)

Skladba na želanie 
DJ odohrá ľubovoľnú skladbu podľa požiadaviek, pričom moderátor prečíta venovanie. Skladba bude odohraná minimálne 2x za zápas.
Cena: € 36,- (vrátane DPH)

V prípade záujmu o gratuláciu kontaktujte réžiu videokocky na e-mailovej adrese: jakub.broz@hcslovan.sk

Žiadosť treba zaslať na uvedený e-mail minimálne 24 hodín pred zápasom.

Objednaním tejto služby klient vyjadruje svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (meno a priezvisko, adresa elektronickej pošty, vek) v súlade s aktuálnym znením Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Zásadami pre ochranu osobných údajov. Niektoré osobné údaje (napr. meno, vek, fotografia) môžu byť zverejnené na videokocke zimného štadióna za účelom poskytnutia tejto služby.

Najbližší zápas

Zajtra o 18:00
vs
HC SLOVAN Bratislava
HC MIKRON Nové Zámky
Vstupenky Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem