Logo

Manažment klubu

Manažment HC Slovan

Výkonný manažment
Prezident klubu Juraj Široký
Výkonný viceprezident klubu Juraj Široký, ml.
Generálny manažér klubu
Sekretariát Denisa Borbelová
Športové oddelenie
Športový riaditeľ Oldřich Štefl
Výkonný riaditeľ pre KHL Alexej Jaškin
Manažér pre komunikáciu a vzťahy s KHL Kristína Merkulova, Michail Jaškin
Manažér hokejových prípraviek Marcel Ulehla
Šéftréner mládeže Karol Rusznyák
Hlavný tréner športových hokejových tried Ján Lipiansky
Finančné oddelenie
Finančný manažér Peter Zoľák
Učtovník Lenka Vendrinská
Systémový inžinier IT Martin Schramm
Marketingové a kreatívne oddelenie
Marketingový riaditeľ Milan Vajda
Grafický dizajnér Juraj Šiška
Manažér pre nové médiá Tomáš Lederer
Koordinátori diváckych súťaží Katarína Válkyová, Slavomír Oslej
Marketingový koordinátor Jakub Bróz
Oddelenie organizácie podujatí
Manažérka podujatí Martina Čambáliková
Oddelenie predaja vstupeniek
Manager predaja vstupeniek Milan Vajda
Oddelenie pre vzťahy s médiami a verejnosťou
Riaditeľ pre vzťahy s médiami a verejnosťou Veronika Némethová
Asistent pre vzťahy s médiami a verejnosťou
Blogeri
Tímoví fotografi Ľubomír Sabo, Zuzana Senášiová, Bibiana Bajzová, Donald Wertlen, Tomáš Lederer
Koordinátor maskota Zuzana Jánošová
Maskot Harvy
Oddelenie multimediálnej produkcie
Režisér Juraj Balajka
Editor Tomáš Redey
Hlásatelia Miroslav Čief, Osim Mamatkulov
Moderátor Slavomír Jurko
DJ DJ Martin
Kameramani Milan Mertel, Pavel Dohnálek
Programovanie a technická podpora systému Colosseo MONOGRAM Technologies
Oddelenie technickej podpory
Technický manažér Viktor Matys
Bezpečnostná služba
Manažér pre bezpečnosť Marek Bednárik

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 18 30
2. SKA Petrohrad 16 26
3. Jokerit Helsinki 16 25
4. Lokomotiv Jaroslavľ 18 25
5. HC Soči 18 18
6. Spartak Moskva 17 17
7. Dinamo Riga 17 15
8. Viťaz Podolsk 17 15
9. Severstaľ Čerepovec 18 14
10. HC SLOVAN Bratislava 18 14
11. Dynamo Moskva 18 13
12. Dinamo Minsk 17 11
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 18 14
2. Repik Michal 18 10
3. Gelinas Eric 18 9
4. Sersen Michal 18 7
5. Rau Chad 18 7
6. Cerveny Rudolf 17 7
7. Virta Patrik 17 7
8. Sukel Matus 16 7
9. Chipchura Kyle 18 6
10. Liska Adam 18 5

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem