Logo

SLOVAN FANCARD

SLOVAN FANCARD

0 0

Staň sa ešte výraznejšou súčasťou komunity HC SLOVAN Bratislava. Získaj zadarmo úplne novú digitálnu kartu fanúšika SLOVAN FANCARD!

$article->fk_main_image->title

HC SLOVAN Bratislava ako jeden z prvých športových klubov prináša nový komunikačný kanál pre svojich fanúšikov - digitálnu fanúšikovskú kartu SLOVAN FANCARD.

So SLOVAN FANCARD vo svojom mobile môžete byť so svojím tímom každý deň.

Prostredníctvom SLOVAN FANCARD Vám budeme počas sezóny prinášať najčerstvejšie informácie priamo z kabíny A mužstva, priebežné informácie o priebehu zápasov v KHL, aktuálne tabuľky a štatistiky, aktuálne akcie oficiálneho fanshopu, ale aj rôzne ankety, súťaže o voľné vstupenky, či klubové suveníry.

V priebehu niekoľkých týždňov, v závislosti od rokovaní s ticketingovým partnerom, bude možné prostredníctvom SLOVAN FANCARD kúpiť si aj zápasové vstupenky priamo do svojho mobilu.

Nová SLOVAN FANCARD je digitálna a bezplatná. Vo svojom mobile, či tablete ju môžete mať za pár sekúnd, stačí si naskenovať príslušný QR kód. Tu je jednoduchý postup:

Ako dostať digitálnu SLOVAN FANCARD kartu do svojho Android telefónu?

Ako dostať digitálnu SLOVAN FANCARD kartu do svojho Iphonu?

Najbližší zápas

Zajtra o 18:00
vs
HC SLOVAN Bratislava
HC MIKRON Nové Zámky
Vstupenky Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem