Logo

Zápasové VIP vstupenky

Jednozápasové prémiové vstupenky

0 0

Aj v sezóne 2018/2019 je možné zakúpiť si limitovaný počet vstupeniek na jednotlivé zápasy základnej časti a play off KHL do prémiových sektorov VIP Club a SkyLounge.

$article->fk_main_image->title

V cene vstupeniek je zahrnuté občerstvenie, ktoré zabezpečuje hotel Double Tree by Hilton, v rozsahu nápoje (káva, čaj, nealko, víno, pivo, vybraný sortiment liehovín), studený bufet, hlavné teplé jedlo, zákusok.

Priestory VIP Club a SkyLounge sú ako stvorené napr. na pozvanie obchodných partnerov, u ktorých potrebujete zanechať výborný dojem. Nemusí to však byť len obchodný partner, ktorému chcete v dobrom zmysle slova imponovať. Zo sledovania zápasu z prémiových sedadiel Zimného štadióna Ondreja Nepelu budú nadšení úplne všetci. 

Ak si chcete užiť komfort a príjemné prostredie, aké na Slovensku ponúka len naša aréna na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, neváhajte s rezerváciou miest už teraz.

Ceny vstupeniek:

  • Jednorazová (zápasová) vstupenka HC SLOVAN VIP Club: € 220,- (vrátane DPH a cateringu).
  • Jednorazová (zápasová) vstupenka HC SLOVAN SkyLounge: € 190,- (vrátane DPH a cateringu)
  • Vstupenky VIP Club/SkyLounge na zápasy kategórie TOP (SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Ak Bars Kazaň, Jokerit Helsinki, Spartak Moskva, Dinamo Moskva): € 250,- (vrátane DPH a cateringu).

Rezervácie vstupeniek do sektorov VIP Club/SkyLounge: 

Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC SLOVAN Bratislava 
mobil: +421-911-699 456, tel.: +421-2-3333 5021
email: milan.vajda@hcslovan.sk

Najbližší zápas

02/08/2018 o 18:00
vs
HC Olomouc
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím