Logo

Zápasové vstupenky

Informácie o vstupenkách

0 0

Podľa Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 30.9.2020 s účinnosťou od 1. októbra až do odvolania je zakázané usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 50 osôb. V prípade, že počet osôb na kultúrnych alebo športových podujatiach vystupujúcich v mene organizátora (účinkujúci, športovci, organizačný tím a pod.) presiahne počet 50, hromadné podujatie sa môže uskutočniť iba BEZ prítomnosti obecenstva.

$article->fk_main_image->title

V sezóne 2020/2021 sa zápasové vstupenky na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v TIPOS Extralige budú predávať výhradne online alebo prostredníctvom siete predajných miest Ticketportal.

Kúpa vstupeniek na jednotlivé zápasy TIPOS Extraligy počas pretrvávajúcich obmedzení návštevnosti hromadných športových podujatí sposôbených koronakrízou, bude formou predkupného práva zaslaného mailom ponúknutá v prvej fáze predpredaja iba držiteľom sezónnych vstupeniek zo sezóny 2019/20. Akonáhle bude zakúpený stanovený maximálny možný počet vstupeniek, predaj bude ukončený, aby klub neporušil stanovené obmedzenie počtu divákov v hľadisku a nevystavil sa hrozbe pokuty až do výšky 20 tisíc eur. 

V prípade, že počas trvania fázy predkupného práva permanentkárov zo sezóny 2019/2020 nebudú zakúpené všetky vstupenky, zvyšné miesta budú uvoľnené do predaja ostatným záujemcom vždy v deň zápasu od 10:00 h.

Pred samotným zápasom nebude možné zakúpiť si vstupenky v pokladniach Zimného štadióna. Pokladne budú slúžiť iba ako informačný bod v prípade problémov s prechodom platnej vstupenky cez turnikety arény, ap.

Zápasové vstupenky(v EUR vrátane DPH)
Dospelí N/A,-
Deti 6-15 rokov50% zľava
ZŤP/ZŤP-S20% zľava
ISIC/ITIC/EURO2610% zľava

Poznámky a vysvetlenia:                                    

  • Upozorňujeme vážených fanúšikov, že jediným výhradným predajcom vstupeniek na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v TIPOS Extralige v sezóne 2020/2021 je spoločnosť Ticketportal prostredníctvom svojej webovej stránky alebo siete predajných miest. Za prípadné komplikácie, resp. ujmy súvisiace so vstupenkami zakúpenými u iných fyzických alebo právnických osôb nenesie HC SLOVAN Bratislava ani Ticketportal žiadnu zodpovednosť.
  • Vaše osobné údaje poskytnuté pri kúpe vstupeniek budú spracované v súlade s aktuálnym znením Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Zásadami pre ochranu osobných údajov
  • Všetky ceny platia IBA pre zápasy základnej časti                                   
  • Všetky ceny sú v € vrátane DPH                                             
  • Počet domácich zápasov v základnej časti: 25 


Kalendár predpredaja vstupeniek na domáce zápasy TIPOS Extraligy 2020/2021: 

DeňDátumZápasZačiatok predajaKoniec predkupného práva

 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Jääskeläinen Joona 0 0
3. Takáč Samuel 0 0
4. Rapuzzi William 0 0
5. Krakovský Luca 0 0
6. Golian Andrej 0 0
7. Sukeľ Jakub 0 0
8. Gachulinec Daniel 0 0
9. Yogan Andrew 0 0
10. MacKenzie Matt 0 0

Najbližší zápas

11/08/2021 o 18:00
vs
Bratislava Capitals
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem