Logo

Permanentky

Sezónne vstupenky 2021/2022

0 0

Od utorka 10. augusta 2021 začína predpredaj sezónnych vstupeniek "HC SLOVAN TIPOS Extraliga 2021/22".

$article->fk_main_image->title

V prvej fáze do stredy 25. augusta do 23:59 h si budú môcť permanentky na novú hokejovú sezónu zakúpiť iba držitelia predkupného práva zo sezóny 2019/20, ktorá sa zatiaľ ako posledná odohrala s divákmi.

V priebehu utorka a stredy 10.-11. augusta obdržia mailom rezervačný kód. Permanentky si budú môcť zakúpiť na týchto predajných miestach siete Ticketportal a tiež online prostredníctvom webu www.ticketportal.sk.

Predaj permanentiek novým záujemcom začne až vo štvrtok 26. augusta v dopoludňajších hodinách na všetky zvyšné voľné miesta.

Od tohto dátumu bude k dispozícii aj Rodinná permanentka 1+1. Bude možné si ju zakúpiť iba osobne na predajnom mieste "Zimný štadión Ondreja Nepelu". Vzhľadom na svoju výrazne zľavnenú cenu je určená najmä pre rodiča s dieťaťom, ktoré nesmie byť staršie ako 15 rokov (narodené najneskôr po 1. auguste 2006).

V novej sezóne HC SLOVAN uvádza možnosť digitálnej permanentky. Kúpu vo forme digitálnej karty si každý permanentkár bude môcť zvoliť už priamo pri kúpe. V takom prípade mu bude zaslaná mailom do smartfónu, kde si ju pomocou príslušných aplikácií (napr. Wallet) môže uložiť po celú sezónu. Ak sa rozhodne pre tradičnú plastovú kartu, pri kúpe obdrží home ticket/voucher, ktorý si v priebehu mesiaca september do začiatku extraligy jednoducho zamení na predajnom mieste “Zimný štadión Ondreja Nepelu”.

Aj tohtoročné permanentky - digitálne či plastové - budú prenosné. Platia na všetky domáce zápasy základnej časti extraligy (25), domáce zápasy základnej skupiny Champions Hockey League (CHL) (3) a domáce prípravné zápasy (min. 2). Zároveň automaticky zabezpečujú predkupné právo na všetky domáce zápasy play off extraligy, ak doň HC SLOVAN postúpi, za zvýhodnenú cenu, ako aj na každý domáci zápas vyraďovadej fázy CHL v prípade postupu zo skupiny F.  

Ceny tohtosezónnych permanentiek sa pre držiteľov predkupného práva poybujú od 150 do 250 eur v závislosti od sektorov. Pre nových záujemcov sú ceny vyššie v priemere o 18 až 24 percent a pohybujú sa v rozpätí od 210 do 330 eur. Cenové zvýhodnenie pri využití predkupného práva predstavuje 100 až 216 eur (35-45 %) v porovnaní so súčtom cien vstupeniek na všetky zahrnuté domáce zápasy. 

Samozrejme, HC SLOVAN Bratislava si plne uvedomuje, že aktuálna relatívne priaznivá zdravotná situácia (Bratislava v zelenom stupni monitoringu COVID Automatu) sa môže zo dňa na deň zmeniť. Na rozhodnutím pustiť vôbec permanentky do predaja, akcionári klubu dlho a zodpovedne uvažovali. V situácii, ktorú naďalej ovplyvňujú rôzne obmedzenia a pravidlá, nedokážeme žiaľ ponúknuť absolútne spravodlivý predaj permanentiek, ktorý by vyhovoval úplne každému. Chápeme, že kúpu bude každý fanúšik Slovana starostlivo zvažovať. Permanentky boli napokon do predaja ponúknuté predovšetkým na základe rýchleho prieskumu, v ktorom sa väčšina z držiteľom predkupného práva vyslovila za ich predaj. 

Kúpu permanentky však jednoznačne odporúčame iba plne zaočkovaným fanúšikom. Akonáhle sa totiž v priebehu sezóny Bratislava dostane zo súčasného zeleného stupňa Monitoring COVID Automatu do horších stupňov, všetky zápasy počas takéhoto obdobia budú organizované v režime KZ (kompletne zaočkovaní) a podmienkou vstupu na zápas bude doklad o zaočkovaní, ideálne digitálny COVID pass.

Každému fanúšikovi, ktorý sa rozhodne zakúpiť si permanentku a aj týmto spôsobom podporí svoj klub, vopred ďakujeme. Sezóna 2021/22 - napriek všetkým opatreniam, ktoré naďalej ovplyvňujú náš každodenný život - môže priniesť veľa radosti a pekných hokejových zážitkov. Slovan si počas nej pripomenie jubilejné 100. výročie od založenia klubu.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Takáč Samuel 9 14
2. Harris Brant 9 13
3. Rapuzzi William 9 10
4. Jääskeläinen Joona 8 9
5. Gachulinec Daniel 9 7
6. MacKenzie Matt 9 6
7. Valach Juraj 9 5
8. Maier Patrik 9 4
9. Yogan Andrew 8 4
10. Kytnár Milan 7 4

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem