Logo

Permanentky

Sezónne vstupenky 2020/2021

0 0

Vzhľadom na pretrvávajúce obmedzenia pri organizácii hromadných podujatí športovej povahy v exteriéroch a interiéroch nebude môcť HC SLOVAN Bratislava zatiaľ predávať sezónne vstupenky na sezónu 2020/21.

Podľa Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 30.9.2020 s účinnosťou od 1. októbra až do odvolania je zakázané usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 50 osôb. V prípade, že počet osôb na kultúrnych alebo športových podujatiach vystupujúcich v mene organizátora (účinkujúci, športovci, organizačný tím a pod.) presiahne počet 50, hromadné podujatie sa môže uskutočniť iba BEZ prítomnosti obecenstva.

Z tohto dôvodu nebude môcť klub až do prípadného uvoľnenia týchto opatrení realizovať voľný predaj zápasových vstupeniek. Ak bude v priebehu sezóny umožnený vstup divákov, kúpa vstupeniek na jednotlivé zápasy TIPOS Extraligy bude formou predkupného práva zaslaného mailom ponúknutá najprv iba držiteľom sezónnych vstupeniek zo sezóny 2019/20. Akonáhle bude zakúpený stanovený maximálny možný počet vstupeniek, predaj bude ukončený, aby klub neporušil stanovené obmedzenie počtu divákov v hľadisku a nevystavil sa hrozbe pokuty až do výšky 20 tisíc eur. 

V prípade, že počas trvania predkupného práva permanentkárov zo sezóny 2019/2020 nebudú zakúpené všetky vstupenky, zvyšné miesta budú uvoľnené do predaja vždy v deň zápasu od 10:00 h.

Pred samotným zápasom nebude možné zakúpiť si vstupenky v pokladniach Zimného štadióna. Pokladne budú slúžiť iba ako informačný bod v prípade problémov s prechodom platnej vstupenky cez turnikety arény, ap.

Samozrejme, tieto obmedzenia nás všetkých veľmi mrzia a sme si vedomí toho, že počas ich platnosti zostane nespokojných množstvo fanúšikov, ktorí sa tešili vidieť Slovan v novej sezóne naživo. Od uskutočnenia transakcie a vstupu nových vlastníkov sme zaregistrovali mnoho pozitívnych odoziev a žiadostí o kúpu permanentiek.

V prípade, že v priebehu sezóny budú obmedzenia zmiernené alebo uvoľnené, klub pružne zareaguje a ponúkne vzápätí do predaja sezónne vstupenky 2020/21 zľavnené alikvótne o počet zápasov, ktoré už boli medzitým odohrané. Prednostne budú oslovení držitelia sezónnych vstupeniek z vlaňajšej sezóny, až následne budú ponúknuté do predaja miesta pre nových záujemcov o permanentky.

Súčasní permanentkári, t.j. tí zo sezóny 2019/20, sa nemusia báť o stratu svojich dlhoročných miest ani v prípade, že sa v priebehu tejto sezóny rozhodnú permanentku z akýchkoľvek dôvodov nezakúpiť. Ich miesta nebudú počas celej tejto sezóny ponúknuté do predaja novým permanentkárom. Pri predpredaji permanentiek na storočnicovú sezónu 2021/2022 sa budú brať do úvahy predkupné práva na základe stavu z konca sezóny 2019/20.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Jääskeläinen Joona 0 0
3. Takáč Samuel 0 0
4. Rapuzzi William 0 0
5. Krakovský Luca 0 0
6. Golian Andrej 0 0
7. Sukeľ Jakub 0 0
8. Gachulinec Daniel 0 0
9. Yogan Andrew 0 0
10. MacKenzie Matt 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem