Logo

Permanentky

Sezónne vstupenky 2020/2021

0 0

Vzhľadom na pretrvávajúce obmedzenia pri organizácii hromadných podujatí športovej povahy v exteriéroch a interiéroch nebude môcť HC SLOVAN Bratislava zatiaľ predávať sezónne vstupenky na sezónu 2020/21.

Podľa Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 30.9.2020 s účinnosťou od 1. októbra až do odvolania je zakázané usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, zábavnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 50 osôb. V prípade, že počet osôb na kultúrnych alebo športových podujatiach vystupujúcich v mene organizátora (účinkujúci, športovci, organizačný tím a pod.) presiahne počet 50, hromadné podujatie sa môže uskutočniť iba BEZ prítomnosti obecenstva.

Z tohto dôvodu nebude môcť klub až do prípadného uvoľnenia týchto opatrení realizovať voľný predaj zápasových vstupeniek. Ak bude v priebehu sezóny umožnený vstup divákov, kúpa vstupeniek na jednotlivé zápasy TIPOS Extraligy bude formou predkupného práva zaslaného mailom ponúknutá najprv iba držiteľom sezónnych vstupeniek zo sezóny 2019/20. Akonáhle bude zakúpený stanovený maximálny možný počet vstupeniek, predaj bude ukončený, aby klub neporušil stanovené obmedzenie počtu divákov v hľadisku a nevystavil sa hrozbe pokuty až do výšky 20 tisíc eur. 

V prípade, že počas trvania predkupného práva permanentkárov zo sezóny 2019/2020 nebudú zakúpené všetky vstupenky, zvyšné miesta budú uvoľnené do predaja vždy v deň zápasu od 10:00 h.

Pred samotným zápasom nebude možné zakúpiť si vstupenky v pokladniach Zimného štadióna. Pokladne budú slúžiť iba ako informačný bod v prípade problémov s prechodom platnej vstupenky cez turnikety arény, ap.

Samozrejme, tieto obmedzenia nás všetkých veľmi mrzia a sme si vedomí toho, že počas ich platnosti zostane nespokojných množstvo fanúšikov, ktorí sa tešili vidieť Slovan v novej sezóne naživo. Od uskutočnenia transakcie a vstupu nových vlastníkov sme zaregistrovali mnoho pozitívnych odoziev a žiadostí o kúpu permanentiek.

V prípade, že v priebehu sezóny budú obmedzenia zmiernené alebo uvoľnené, klub pružne zareaguje a ponúkne vzápätí do predaja sezónne vstupenky 2020/21 zľavnené alikvótne o počet zápasov, ktoré už boli medzitým odohrané. Prednostne budú oslovení držitelia sezónnych vstupeniek z vlaňajšej sezóny, až následne budú ponúknuté do predaja miesta pre nových záujemcov o permanentky.

Súčasní permanentkári, t.j. tí zo sezóny 2019/20, sa nemusia báť o stratu svojich dlhoročných miest ani v prípade, že sa v priebehu tejto sezóny rozhodnú permanentku z akýchkoľvek dôvodov nezakúpiť. Ich miesta nebudú počas celej tejto sezóny ponúknuté do predaja novým permanentkárom. Pri predpredaji permanentiek na storočnicovú sezónu 2021/2022 sa budú brať do úvahy predkupné práva na základe stavu z konca sezóny 2019/20.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. O'Donnell Brendan 38 33
2. Ranford Brendan 29 32
3. Gašpar Rastislav 26 31
4. Harris Brant 25 27
5. Urbánek Jakub 36 18
6. Štajnoch Martin 39 17
7. Zigo Tomáš 27 16
8. Sersen Michal 39 15
9. Kytnár Milan 38 15
10. Šišovský Peter 22 11

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem