Logo

Permanentky

Sezónne vstupenky 2020/2021

0 0

Vzhľadom na pretrvávajúce obmedzenia pri organizácii hromadných podujatí športovej povahy v exteriéroch a interiéroch nebude môcť HC SLOVAN Bratislava zatiaľ predávať sezónne vstupenky na sezónu 2020/21.

V súlade s aktuálnym Opatrením Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava s účinnosťou od 19. septembra 2020 môže byť na hokejovom zápase na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v jednom okamihu max. 500 divákov s tým, že organizátor je povinný zabezpečiť sedenie len v každom štvrtom rade.

Z tohto dôvodu nebude môcť klub až do prípadného uvoľnenia týchto opatrení realizovať voľný predaj zápasových vstupeniek. Kúpa vstupeniek na jednotlivé zápasy TIPOS Extraligy bude formou predkupného práva zaslaného mailom ponúknutá najprv iba držiteľom sezónnych vstupeniek zo sezóny 2019/20. Akonáhle bude zakúpený stanovený maximálny možný počet vstupeniek, predaj bude ukončený, aby klub neporušil stanovené obmedzenie počtu divákov v hľadisku a nevystavil sa hrozbe pokuty až do výšky 20 tisíc eur. 

V prípade, že počas trvania predkupného práva permanentkárov zo sezóny 2019/2020 nebudú zakúpené všetky vstupenky, zvyšné miesta budú uvoľnené do predaja vždy v deň zápasu od 10:00 h.

Pred samotným zápasom nebude možné zakúpiť si vstupenky v pokladniach Zimného štadióna. Pokladne budú slúžiť iba ako informačný bod v prípade problémov s prechodom platnej vstupenky cez turnikety arény, ap.

Samozrejme, tieto obmedzenia nás všetkých veľmi mrzia a sme si vedomí toho, že počas ich platnosti zostane nespokojných množstvo fanúšikov, ktorí sa tešili vidieť Slovan v novej sezóne naživo. Od uskutočnenia transakcie a vstupu nových vlastníkov sme zaregistrovali mnoho pozitívnych odoziev a žiadostí o kúpu permanentiek.

V prípade, že v priebehu sezóny budú obmedzenia zmiernené alebo uvoľnené, klub pružne zareaguje a ponúkne vzápätí do predaja sezónne vstupenky 2020/21 zľavnené alikvótne o počet zápasov, ktoré už boli medzitým odohrané. Prednostne budú oslovení držitelia sezónnych vstupeniek z vlaňajšej sezóny, až následne budú ponúknuté do predaja miesta pre nových záujemcov o permanentky.

Súčasní permanentkári, t.j. tí zo sezóny 2019/20, sa nemusia báť o stratu svojich dlhoročných miest ani v prípade, že sa v priebehu tejto sezóny rozhodnú permanentku z akýchkoľvek dôvodov nezakúpiť. Ich miesta nebudú počas celej tejto sezóny ponúknuté do predaja novým permanentkárom. Pri predpredaji permanentiek na storočnicovú sezónu 2021/2022 sa budú brať do úvahy predkupné práva na základe stavu z konca sezóny 2019/20.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem