Logo

FAQs

Predpredaj permanentiek na sezónu 2019/2020: Najčastejšie kladené otázky

0 0

Prinášame Vám odpovede na tie najčastejšie kladené otázky pri kúpe permanentky pre sezónu 2019/2020.

Odkedy začína predpredaj?

Predpredaj začne v priebehu druhého augustového týždňa 2019 pre všetkých súčasných držiteľov permanentiek s tým, že do pondelka 9. septembra vrátane je predaj za zvýhodnené ceny. Pre všetkých nových záujemcov o permanentky začne predpredaj v rovnaký deň, ako pre súčasných držiteľov, ale pochopiteľne iba na tie miesta, ktoré nie sú blokované predkupným právom doterajších permanentkárov.

Kde a kedy budú otvorené predajné miesta Ticketportal?

Na centrálnom predajnom mieste "Zimný štadión" (ul. Odbojárov 9), ako aj na predajných miestach Ticketportalu "Central" a "Aupark" bude možné už od prvých dní predpredaja zakúpiť si priamo novú plastovú permanentkovú kartu "HC SLOVAN Tipsport Liga 2019/20". Ak sa pre uplatnenie predkupného práva rozhodnete využiť iné predajné miesto Ticketportal, resp. kúpu prostredníctvom internetu, pri kúpe obdržíte permanentkový voucher, ktorý bude následne potrebné zameniť za plastovú permanentkovú kartu na predajnom mieste "Zimný štadión", a to najneskôr do 16. septembra 2019. Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu bude otvorené v pracovné dni od 10:00 do 18:00 h, na ostatných stabilných predajných miestach (Central, Aupark, Avion, Polus, BKIS) podľa svojich bežných otváracích hodín (aktuálny zoznam predajných miest je dostupný na www.ticketportal.sk).

Ako presne si môžem uplatniť nárok na predkupné právo?

Držitelia permanentiek zo sezóny 2018/2019 obdržia od spoločnosti Ticketportal informatívny mail s rezervačným číslom. S týmto číslom potom navštívte predajné miesto "Zimný štadión", "Aupark", "Central" alebo niektoré z ďalších predajných miest Ticketportal uvedených na www.ticketportal.sk.

Čo mám robiť v prípade, že mi žiadny mail s rezervačným číslom nepríde?

Ak Vám v priebehu 48 hodín po oficiálnom začiatku predpredaja neprišiel mail s rezervačným číslom, napíšte Vy mail na adresu: help@ticketportal.sk a uveďte v ňom tieto údaje: meno, priezvisko (resp. názov firmy), sektor, rad, miesto. Na základe týchto informácií Vám Ticketportal zašle rezervačné číslo.

Čo si vlastne v predpredaji kúpim?

Na predajnom mieste "Zimný štadión", "Aupark" a "Central" priamo novú plastovú permanentkovú kartu, na ostatných predajných miestach voucher s názvom „HC SLOVAN Tipsport Liga permanentka 2019/2020“ , ktorý bude vyzerať ako papierová vstupenka a ktorý je potrebné následne zameniť za načítanú plastovú permanentkovú kartu.

Bude v novej sezóne platiť súčasná permanentka v podobe plastovej čipovej karty?

Nie. Jej platnosť bola ohraničená len na zápasy sezóny KHL 2018/2019. Nezahadzujte ju však. Naďalej Vám môže slúžiť ako cashback karta, ktorú môžete využiť pri výhodných nákupoch vo viac ako 2 000 rôznych obchodoch po celom Slovensku, ako aj pre zľavu pri kúpe novej permanentky.

Môžem si ako permanentkár zo sezóny 2018/2019 zmeniť miesto a zachovať si pritom právo na zľavu a predkupné právo?

Áno, čiastočne. Naši verní fanúšikovia, ktorí si z akýchkoľvek dôvodov chcú v novej sezóne zmeniť miesto, tak môžu urobiť, v rámci sektorov rovnakej cenovej kategórie, ako aj prechodom do sektoru inej cenovej kategórie. Kvôli zámene miesta je však potrebné kontaktovať zákaznícky hotline mailom na adrese: help@ticketportal.sk, resp. na tel. č.: +421 905 700 909 a napísať svoje údaje z permanentky na sezónu 2018/2019 a požiadať o zmenu miesta. Pozor: to všetko je možné pri zachovaní zľavnenej ceny iba do konca platnosti predkupného práva, t.j. do 9. septembra 2019!! Zámena miest(a) po tom, čo už bolo pôvodné miesto zakúpené, po tomto termíne a za zľavnenú cenu, už nie je možná.

Ako si môžem kúpiť permanentku do niektorého z prémiových sektorov (VIP Club, SkyLounge, skybox)?

Prostredníctvom klubu HC SLOVAN Bratislava a.s. Pošlite mail s upresnením Vašej požiadavky na adresu: vajda@hcslovan.sk.

Akým spôsobom si môžem kúpiť permanentku, ak sa dlhodobo nachádzam momentálne v zahraničí?

Cez web stránku www.ticketportal.sk  si zarezervujete alebo priamo zaplatíte prostredníctvom CardPay/TatraPay permanentku a na domácej tlačiarni si môžete vytlačiť voucher „HC SLOVAN Tipsport Liga permanentka 2019/2020“, ktorý si neskôr v pokladni Zimného štadióna Ondreja Nepelu zameníte za načítanú plastovú kartu.

Za akých podmienok dostanem späť časť peňazí z ceny permanentky?

Hoci reklamná spolupráca s partnerom MyWorld bola ukončená k 1. januáru 2019, naďalej môžete z ceny permanentky získať späť 3%. Pri kúpe tohtoročnej permanentky treba však použiť  Vašu HC SLOVAN Cashback kartu, pričom karta musí byť aktivovaná. Ak ešte náhodou kartu nemáte aktivovanú, postup ako na to nájdete na cashback.hcslovan.sk. Pozor, cashback karta musí byť aktivovaná ešte predtým, ako ju použijete pri kúpe tohtoročnej permanentky, v opačnom prípade nie je možné priradiť cashback peniaze k Vášmu účtu. Následne Vám na účet, ktorý uvediete pri registrácii, prídu 3 % z ceny Vašej permanentky.

Platí permanentka aj na prípadné play off zápasy?

Áno. Každá permanentka HC SLOVAN Tipsport Liga 2019/2020 platí na všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v play off, ak sa doňho klub prebojuje, bezohľadu na počet zápasov, od baráže až do finále. Žiadne predkupné právo, žiadne dobíjanie, alebo dokupovanie zápasov.

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem