Logo

FAQs

FAQs: Najčastejšie kladené otázky

0 0

Prinášame Vám odpovede na tie najčastejšie kladené otázky na tému predpredaja sezónnych vstupeniek:

$article->fk_main_image->title

Odkedy začína predpredaj?

Od utorka 10. augusta 2021 pre všetkých držiteľov permanentiek zo sezóny 2019/20 s tým, že do stredy 25. augusta vrátane je predaj za zvýhodnené ceny. Pre nových záujemcov o permanentky bude predaj otvorený až od štvrtka 26. augusta a potrvá do začiatku extraligy v závere septembra. Noví záujemcovia o permanentky budú mať možnosť vybrať si iba z miest, na ktoré nie je predkupné právo zo sezóny 2019/20. 

Ktoré predajné miesta Ticketportal budú predávať permanentky?

Predovšetkým, ak je to aspoň trochu možné, odporúčame využiť možnosť kúpy permanentky online prostredníctvom webu www.ticketportal.sk.  Ak preferujete kúpu na predajnom mieste, k dispozícii sú tieto predajné miesta:

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava 83104
Po-Pia: 14:00 - 18:00
v deň zápasu: 14:00 - prestávka po I. tretine

M + M Tabak, Pribinova 8 (EUROVEA), Bratislava 81100
Po-Pia: 7:30 - 20:00
So-Ne: 8:30 - 20:00
Prestávka 14:30 - 15:00

ŠKP-ŠPORT, spol. s.r.o., Záporožská 8, Bratislava 5 - Petržalka 85101
Po-Pia: 8:00 - 16:30 

Divyd s.r.o.- Hummel  music, Klobučnícka 2, Bratislava 1 - Staré Mesto 81102 (platba možná aj kartou, bez doplatku)
Po-Pia: 10:00 - 18:00
So, Ne: 11:00 - 18:00

KRISTL, s.r.o., Tatranská 2/B, Bratislava 4 - Záhorska Bystrica 84106                       
Po-Pia: 8:00 - 17:00 

Ako presne si môžem uplatniť nárok na predkupné právo?

Držitelia permanentiek zo sezóny 2019/2020 obdržia od spoločnosti Ticketportal informatívny mail s rezervačným číslom v priebehu utorka a stredy 10.-11. augusta. Toto číslo potom použijú pri kúpe permanentky online alebo na hore uvedených predajných miestach.

Čo si vlastne v predpredaji kúpim?

V tejto sezóne sa môžu permanentkári po prvý raz rozhodnúť medzi digitálnou kartou a klasickou plastovou kartou. Ak pri kúpe označia možnosť digitálna karta, obdržia ju mailom a pomocou rôznych aplikácií, napr. Wallet, si ju môžu na celú sezónu uložiť vo svojom smartfóne. Ak sa rozhodnú pre klasiku v podobe plastovej karty, do mailu alebo na predajnom mieste obdržia home ticket/voucher, ktorý bude vyzerať ako papierová vstupenka a ktorý si počas celého mesiaca september zamenia za načítanú plastovú kartu. Samozrejme, pri vstupe na zápas na turnikete platí buď digitálna karta alebo plastová karta, nie obe.

Čo mám robiť, ak mi mail s predkupným právom neprišiel?

Môže to byť z viacerých dôvodov. V prvom rade skontrolujte svoju spamovú schránku, či nenájdete mail od Ticketportalu v nej. Ticketportal nemusí pri Vašom permanentkovom účte disponovať správnou aktuálnou adresou. Ak Vám nepríde mail s rezervčným kódom v priebehu utorka a stredy 10.-11. augusta, vo vlastnom záujme preto napíšte stručný mail na: hotline@ticketportal.sk, v ktorom k svojmu sedadlu v tvare MIESTO/RAD/SEKTOR uveďte svoju aktuálnu mailovú adresu a číslo mobilného telefónu. Ticketportal Vám vzápätí pošle mail s informáciami o predkupnom práve.

Som permanentkár v párnom rade, ktoré musia podľa vyhlášky zostať voľné. Ak si teraz vyberiem náhradné miesta, prídem o predkupné právo zo sezóny 2019/20?

Nie, neprídete. Akonáhle pominú reštrikčné opatrenia súvisiace s koronakrízou a budeme môcť využívať celé hľadisko, vrátime Vás na Vaše pôvodné miesta, aj uprostred sezóny. Každopádne, pri predpredaji na najbližšiu sezónu bez obmedzení - veríme, že už od sezóny 2022/23 - budeme brať do úvahy predkupné právo zo sezóny 2019/20.

V akom režime budú organizované domáce zápasy v prípade obmedzenia návštevnosti?

Pokiaľ sa bude Bratislava nachádzať v I. stupni Monitoring (zelená farba), zápasy budú prebiehať v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).

V tomto režime môže klub obsadiť arénu Ondreja Nepelu do 75 percent svojej kapacity, t.j. do predaja môže ísť na každý zápas 7 540 miest. V tomto režime bude podmienkou vstupu pre majiteľov vstupeniek:

a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo
b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami. 

V prípade, že sa okres Bratislava v priebehu hokejovej sezóny 2021/22 dostane do niektorého z horších stupňov nového COVID Automatu - stupeň ostražitosti (žltá), I. stupeň ohrozenia (červená), II. stupeň ohrozenia (bordová) - hokejové zápasy sa budú organizovať v režime KZ (kompletne zaočkovaní).

POZOR: V tomto režime bude podmienkou vstupu na zápas doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky alebo permanentky.

Za plne očkovanú osobu sa považuje: 

a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, 
c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
d) osoba do 12 rokov veku.   

Ako si môžem kúpiť permanentku do "kotla"?

Sektor Fanclub – časť sektoru B6 – je v prvom rade určený členom oficiálneho fan klubu a očakáva sa od neho – tak ako doposiaľ – aktívna celozápasová podpora Slovana. Doterajší permanentkári z "kotla" obdržia mailom rezervačné číslo. Noví záujemcovia o permanentky do kotla sa musia najprv zaregistrovať u predsedu občianskeho združenia Verní Slovanu na mailovej adrese: r.kostolanyi@gmail.com. 

Ako si môžem kúpiť permanentku do niektorého z prémiových sektorov (VIP Club, skybox)?

Prostredníctvom klubu HC SLOVAN Bratislava a.s. Pošlite mail s upresnením Vašej požiadavky na adresu: vajda@hcslovan.sk.

Čo ak si permanentku na túto sezónu vôbec nekúpim? Stratím svoje predkupné právo zo sezóny 2019/20?

Chápeme špecifickú situáciu, v akej sa počas tejto sezóny nachádzajú športové kluby, hráči, ako aj fanúšikovia. Úplne rozumieme dôvodom, ak si ktorýkoľvek z našich fanúšikov nebude chcieť v tejto sezóne zakúpiť sezónnu vstupenku, či už z preventívnych obáv o svoje zdravie, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov. Pri predpredaji permanentiek na storočnicovú sezónu 2021/22 budeme brať do úvahy predkupné práva z konca sezóny 2019/20. Ak sa ktokoľvek z držiteľov predkupného práva rozhodne na predpredaj v tejto sezóne nereagovať, nestratí pre ďalšiu sezónu 2022/23 predkupné právo za zvýhodnenú cenu, t.j. bude si môcť v ďalšej sezóne kúpiť permanentku za lacnejšiu cenu, ako tzv. noví záujemcovia. Navyše, Vaše miesta nebudú predané iným záujemcom o permanentku, ale iba pre zápasové vstupenky. Tým pádom sa Vaše dlhobudované predkupné právo nestratí a pred začiatkom sezóny 2022/23, ktorá bude - pevne veríme - konečne "normálna" a zdravá, si ho budete môcť uplatniť.

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem