Logo

Benefity

Výhody pre permanentkárov

0 0

Držitelia sezónnych vstupeniek sú naši najvernejší fanúšikovia a sú dôležitou súčasťou domáceho prostredia na Slovane, ktoré patrí medzi najznámejšie v celej Európe. Ako prejav vďaky za Vašu vernosť a podporu Vám klub aj v tejto sezóne garantuje prednostný vstup na zápasy, najlepšie miesta v aréne, za najlepšie ceny, s viacerými ďalšími benefitmi.*

Prinášame Vám súhrn tých najzaujímavejších zliav a výhod, ktoré získava držiteľ sezónnej vstupenky (permanentky) HC SLOVAN TIPOS Extraliga 2021/2022:

  • CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE

Slovan vo svojej premiérovej sezóne v prestížnej Champions Hockey League (CHL) odohrá min. tri (3) atraktívne zápasy v skupine F, ktoré sú v cene permanentky. Ich hodnota je od 30 do 57 eur. V prípade postupu do vyraďovacích bojov Vaša permanentka Vám zaručuje predkupné právo na každý domáci play off zápas CHL za zvýhodnené ceny. 


  • MODRÉ KRÍDLA SLOVAN V CENE PERMANENTKY

Držitelia permanentiek budú mať počas celej hokejovej sezóny 2021/22 bezplatný vstup na všetky domáce zápasy B mužstva HC SLOVAN, ktoré bude účinkovať pod mediálnym názvom Modré krídla Slovan v Slovenskej hokejovej lige (SHL). Na týchto zápasoch bude voľné sedenie v rámci sektorov A9 až A11, v prípade potreby a zvýšeného záujmu aj ďalších.

  • PERMANENTKA JE PRENOSNÁ

Pozvite na Slovan svojho priateľa, známeho, suseda, či obchodného partnera, kedykoľvek nebudete môcť svoju permanentku využiť Vy sám(a).

  • NÁHRADNÁ KARTA

Sezóna je dlhá, môže sa stať, že permanentkovú kartu stratíte, poškodíte, alebo Vám ju dokonca niekto ukradne. Ihneď nám to oznámte na: tickets@hcslovan.sk. Urobíme všetko pre to, aby ste náhradnú kartu dostali pred najbližším domácim zápasom.

  • PREDKUPNÉ PRÁVO

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne budete mať automaticky predkupné právo na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za najlepšie ceny, ktoré budú zreteľne nižšie, ako ceny pre nových záujemcov. V čase predkupného práva máte zároveň možnosť požiadať o zámenu miest(a).

  • KLUBOVÉ SUVENÍRY

Fanúškujte v klubových farbách! Ako držiteľ HC SLOVAN permanentky budete v priebehu celej sezóny zvýhodňovaný pri nákupoch v oficiálnom klubovom fanshope (predajňa: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Trnavská cesta, eshop: https://fanshop.hcslovan.sk. Sledujte počas sezóny akcie len pre permanentkárov.

  • ODKAZY NA VIDEOKOCKE

Využite počas sezóny videokocku “IceCube” nad ľadovou plochou na narodeninové blahoželanie alebo iný špeciálny odkaz svojim blízkym s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

  • PRIORITNÝ VSTUP V PRÍPADE ĎALŠÍCH OBMEDZENÍ

Ak by sa opatrenia k obmedzeniam návštevnosti športových podujatí v priebehu sezóny sprísnili, Vaša permanentka Vám pred každým domácim zápasom umožní prístup do nahlasovacieho formulára, z ktorého sa budú vyberať diváci v prípade zníženej kapacity.

  • ŽREBOVANIE KLUBOVÝCH CIEN A DARČEKOV

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne ste automaticky zaradený do žrebovania o klubové ceny a darčeky, ako napr. podpísaná hokejka, autenticky hraný dres, meet&greet s obľúbeným hráčom, upgrade vstupenky do VIP prémiového sektoru, ai.

  *vzhľadom na opatrenia súvisiace so spomalením šírenia nákazy COVID-19 môže byť poskytnutie niektorých z uvedených benefitov dočasne alebo čiastočne obmedzené

  Najbližší zápas

  Dnes o 16:00
  vs
  HC Košice
  HC SLOVAN Bratislava
  Live prenos

  Napísali o nás

  Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

  Viac informácií Rozumiem