Logo

Benefity

Výhody pre permanentkárov

0 0

Držitelia sezónnych vstupeniek sú naši najvernejší fanúšikovia a sú dôležitou súčasťou domáceho prostredia na Slovane, ktoré patrí medzi najznámejšie v celej Európe. Ako prejav vďaky za Vašu vernosť a podporu Vám klub aj v tejto sezóne garantuje najlepšie miesta v aréne, za najlepšie ceny, s viacerými ďalšími benefitmi.*

Prinášame Vám súhrn tých najzaujímavejších zliav a výhod, ktoré získava držiteľ sezónnej vstupenky (permanentky) HC SLOVAN TIPOS Extraliga 2020/2021:

  • PLAYOFF VRÁTANE**

Ak HC SLOVAN postúpi do vyraďovacích bojov, Vaša permanentka Vám umožní byť pri tom bezohľadu na počet zápasov, ktoré klub odohrá v play off. Žiadne dokupovanie, dobíjanie, či doplácanie! 

  • PERMANENTKA JE PRENOSNÁ

Pozvite na Slovan svojho priateľa, známeho, suseda, či obchodného partnera, kedykoľvek nebudete môcť svoju permanentku využiť Vy sám(a).

  • NÁHRADNÁ KARTA

Sezóna je dlhá, môže sa stať, že permanentkovú kartu stratíte, poškodíte, alebo Vám ju dokonca niekto ukradne. Ihneď nám to oznámte na: tickets@hcslovan.sk. Urobíme všetko pre to, aby ste náhradnú kartu dostali pred najbližším domácim zápasom.

  • PREDKUPNÉ PRÁVO

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne budete mať automaticky predkupné právo na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za najlepšie ceny, ktoré budú zreteľne nižšie, ako ceny pre nových záujemcov. V čase predkupného práva máte zároveň možnosť požiadať o zámenu miest(a).

  • KLUBOVÉ SUVENÍRY

Fanúškujte v klubových farbách! Ako držiteľ HC SLOVAN permanentky budete v priebehu celej sezóny zvýhodňovaný pri nákupoch v oficiálnom klubovom fanshope (predajňa: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Trnavská cesta, eshop: https://fanshop.hcslovan.sk. Sledujte počas sezóny akcie len pre permanentkárov.

  • ODKAZY NA VIDEOKOCKE

Využite počas sezóny videokocku “IceCube” nad ľadovou plochou na narodeninové blahoželanie alebo iný špeciálny odkaz svojim blízkym s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

  • VLASTNÝ VSTUP

Nezmeškajte nástup hráčov na ľad a úvodné minúty zápasu, využívajte vstupy do arény zo strany ul. Odbojárov označené “Len pre permanentkárov”.

  • ŽREBOVANIE KLUBOVÝCH CIEN A DARČEKOV

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne ste automaticky zaradený do žrebovania o klubové ceny a darčeky, ako napr. podpísaná hokejka, autenticky hraný dres, meet&greet s obľúbeným hráčom, upgrade vstupenky do VIP prémiového sektoru, ai.

  *vzhľadom na opatrenia súvisiace so spomalením šírenia nákazy COVID-19 môže byť poskytnutie niektorých z uvedených benefitov dočasne alebo čiastočne obmedzené

   ** platí pre typ permanentky vrátane play off zápasov

   Najbližší zápas

   Piatok o 17:30
   vs
   HK Dukla Ingema Michalovce
   HC SLOVAN Bratislava
   Live prenos

   Napísali o nás

   Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

   Viac informácií Rozumiem